Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (24)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetele, uitati ce am gasit pe aici...referitor la profilul carierei in functie de zodie. Si la noi...iaca ce spune: Rac - profilul carierei Sa nu cumva sa numesti un Rac intretinut - munceste la fel de mult si este la fel de sarguincios ca oricare altul. Natura sa sensibila ne spune ca atunci cand vine vorba de afaceri el prefera sa aiba confruntari directe cu partenerii de afaceri. Sa fii precaut este o incurajare mereu intalnita in preajma unui Rac. Doreste sa fie la conducere si atat timp cat cei din jur sunt de acord cu propunerile lor probabil vor avea succes. Cata vreme isi pot controla emotiile, Racii pot crea un loc plin de armonie pentru cei din jur. Cei nascuti sub acest semn s-ar putea sa nu para ca si cum ar vrea sa cucereasca lumea, dar in viziunea lor cam asta fac. Sunt foarte creativi si isi iubesc familia, calitati ce ii pot ajuta sa transforme locul de munca intr-unul cat mai placut. In biroul unui Rac oricine se simte ca acasa, cu o canapea pe care se poate dormi, o ceasca in care mereu vei putea servi ceva cald si multe poze cu familia peste tot. Este printre cei putini care nu doresc o masina "ultimul racnet" - "masina pe care o am deja de 10 ani este inca foarte confortabila!", este una dintre replicile sale. Biroul este locul pe care Racii il prefera pentru masa de pranz. Sunt foarte buni in meseria de doctor, farmacist, profesor, nutritionist - orice loc in care sa se simta cu adevarat folositori. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Nu ma dati disparuta, am probleme cu netul. Dau cafeluta repede si fug la munca! Mire, nush cat se potriveste profilul carierei. Ar trebui sa-*mi vezi biroul! Numa confortabil nu e! E drept, nu l-am aranjat eu! Angela, distractie placuta! Va pup si o zi usoara!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

NU ma dati disparuta!! Sunt obosita!!! Am nevoie de o vacanta!!! tatal meu a facut acum 2 zile un preinfarct...sunt cu nervii la pamant si ma simt atat de neputincioasa si obosita... [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Cristina, capul sus! O sa fie bine tatal tau, gandeste pozitiv! [pup] Fetelor, nu stiu cum o fi pe la voi, dar eu am avut o saptamana nasoala de tot, iar ieri ziua a fost pur si simplu mi-ze-ra-bi-la! La munca toate mi-au mers pe dos, fata mi-e bolnava, azi-noapte a facut si febra mare...[bang] Imi vine sa ma-mpusc! Daca si azi o fi la fel...nu ma cautati, ca mi-am luat campii! Mirela, misto profilul carierei pentru Rac...cel putin mie mi se potrivesc niste chestii pe-acolo...inclusiv meseria [:D] Va [pup], o zi usoara, fara probleme! Cookie si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos"]Sabina bulina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...