Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (24)


Recommended Posts

m-am intors. am stat la birou 1h si am rezolvat una alta apoi am mai platit o factura, am mai facut cateva cumparaturi..acum papacesc si sa vad ce oi mai face voi??? miki, bine k e mai bine Balu. Dora, iaca la ea...lume noua domle...ce onoare pe capu' mieu [il] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by MirelaV Dora, iaca la ea...lume noua domle...ce onoare pe capu' mieu [il] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Ia uite la ea cum se leaga de mine! [:p] Soro, lume noua, lume veche ...tot aia! Ma lasi in lista sau tb sa ispasesc ceva pedeapsa?! [:D] [RO][url="http://community.webshots.com/user/Menna1979"]Menna[/url] [*] "I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..." __________________________________________________ [url="http://www.animapro.org/"]Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!![/url] "Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by MirelaV
nush..ma mai gandesc. stii k la mine nu merge cu pile sau cu spagi. io-s din generatia tanara [:D] dar parca m-as incumeta la o placinta cu cartofi [:D] hai 2...platesti? [:D] [paste] MirelaV[paste] pupicei pe burticei
Auzi la ea, generatie tanara! Adik pe mine ma faci batrana sau ce?! Nu uita ca inca n-am schimbat prefixul,so ...inca suntem in aceiasi gasca. Cat despre placinta, ma mai gandesc...cred ca va tb personal s-o primesti.Iti cumpar 10 ...cu conditia sa le topesti inainte de ora 19! [:p] [RO][url="http://community.webshots.com/user/Menna1979"]Menna[/url] [*] "I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..." __________________________________________________ [url="http://www.animapro.org/"]Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!![/url] "Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apai ce..imi dai toata saptamana numai placinte? ciorba de burta de la raducu cine o mai mananca daca tu ma bombardezi cu placinte? ori vroiai sa mananci si portia mea? [:D] gataaa...ma duc sa bag [nani] k doar mi-s in concediu [:D] revin.. [paste] MirelaV[paste] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na seara feteleeeeeeeeeeeeee! Iote ce de-a placinte pe acilea! ati uitat ca e si o femeie gravida printre voi? Io habar n-am ce e aia si ce gust are, da parca fica-mea ar vrea! Mire, nu da cu paru, ca stii f. bine ca am net din doi in patru. Deci cafeaua de dimineata e in intarziere! Plus ca de vreo saptamana se trezira astia de la Antena 1 sa mi-l scoata pe Mircea Badea ( la 6.30) si sa-mi bage stirile Galati-Braila. Neste fete insipide, inodore, incolore. Mai bine mai dorm un sfert de ora! Menna, poze cu burtica tre sa vorbesti cu Mire, ca eu is complet pe langa in ceea ce priveste pozele! Oricum, bine ai revenit printre noi si las ca vine el si carnetul! Vicki, sper sa te odihnesti in zilele de Pasti! Miki, pup si tie si la catelus! Eu o sterg la nani ca azi am haladuit pe la o prietena si maine e o alta zi de munca! Va pup pe toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io-s prin zona acum.am fost harnica toata ziua. aspirat, calcat, sters geamuri ( dupa 2 ore a plouat [:D] ), am gatit iar acum bantui pe net. soatza se uita la meci, Balu langa mine ( nu se mai dezlipeste nici o secunda de langa mine, nasol va fi cand voi merge la munca) Vorbeati de placinte cu cartofi.....moooama...sunt preferetale mele cele cu cartofi si mere. MIKI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miki, eu nici nu auzisem de placintele astea pana asta vara cand am mancat la baile felix..de mi-a placut atat de tare k imi venea sa i-o iau si pe a mennei din mana [:D] si tin minte atunci k le cumparasem pe ultimile 3 (si noi eram 3) [:D] [paste] MirelaV[paste] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur ca-ti plac. eu de fiecare data cand mergeam la bunica mea imi facea vreo 10 placinte cu cartofi. nu reuseam sa mananc decat 3 ca le facea imense. cand o sa vin acasa in concediu ( concediu pt mine inseamna sa stau vreo 3-4 sapt) am sa te invit la noi sa mananci placinte facute de bunica mea. July sa nu citesti ce scriem noi aici [:D] MIKI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...