Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (24)


Recommended Posts

[hia] de abia am reusit sa ma ridic din pat.ma simt [alcool]. eu stiu ca azi nu se coace nimic. Mirela am multe ore lucrate care se impart in zile libere si bani. nu pot acum sa-ti dau din concediu [:D] dar data viitoare cu cea mai mare placere [:D] Menna spor la munca. si eu plec imediat.Eu maine primesc prima de Paste si ceva de la iepurash [:D] Nu stiu cum o sa fie azi pt. ca toata lumea e libera, magazinele sunt inchise, doar noi ( in gara si aeroport) si chioscurile au deschis. deci....ma gandesc c-o sa fie plictiseala. Va pup, intru la noapte [:D] [paste]Sarbatori fericite[paste] MIKI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu ma laud doar cu facutul cumparaturilor. De gatit gatesc mami si mamaica mea.[^]Dar imi ramane mie de facut salata beuf!!! [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] am pus totul la fiert pt drob. cu atat la laud deocamdata. am fost si pana la mama k la 20.30 am treaba cu nea banica pe pro (preferatul meu) maine dimineata sa vopsesc ouale, sa fac ciorbita si stufatul k friptura o las pt duminica la gratar (de parca am manca cu 7 guri) cozonac si pasca am facut la cofetarie [hot] vroiam sa fac si tort dar mi-am amintit k sunt la cura si am renuntat. [:D] eu cam cu atat ma laud. o sa va arat pozici [:D] (io am un fix cu pozatul mancarurilor) prietenii stiu de ce [:D] si cu astea fiind spuse..ma retrag...dar sunt prin zona aaaaa..am primit o urare. iat-o: Paste mielul fericit, Oul sade înrosit, De rusine s-a scumpit, Iar iubitul iepuroi Sa v-aduca euroi, Fericire,sanatate, Mult noroc si spor la toate.PASTE FERICIT!!! [paste] MirelaV[paste] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SERVUS.....fetele racoaicele sunt convinsa ca m-ati uitat....si de aceea m-am gandit sa mai dau si eu cate un semn.. Sunt vie, teafara, nevatamata...si la cura de slabire. Am reusit sa dau jos in 10 zile 3 kg si sunt tare mandra de asta .Yuppii In rest, am muncit de m-am rupt...de 1 luna sosesc acasa tot pe la 21...ca la hotel !!!! Sapt. viitoare sunt libera, asa ca poate ne vom mai conversa p-aici. Va doresc la toate sarbatori fericite, un Paste minunat, fericire, bucurii si multa dragoste....ca meritati RACOAICELOR !!!! Va pup MG [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Cafeaua e gata! Mona, nu te-am uitat, am intrebat de tine, dar nimeni nu stia nimic! Bravo si facem galerie pentru inca 3 kg. Mire, bravo pentru drob. Poate la anu incerc si eu sa fac! Deocamdata face mama! Cristina, las ca ai timp sa faci si bucate! Ii povesteam Mirelei aseara ca eu m-am jurat ca nu o sa fac niciodata cozonac. Ca doar se gasesc de cumparat! Si aseara incercand sa fiu harnicuta ( duceam gunoiul) mirosea peste tot a cozonac. Deci s-a trezit ambitia in mine ( oare de unde?) si la ora 18 ma apucam sa fac cozonac. Evident, nu am tavi asa ca am facut in cratite, dar culmea e ca au si iesit. Is mandra de mine de nu imi mai incap in pene. Cum nu am tinut post, am si ras jumatate dintr-unul si asta e! Miki, deci tu lucrezi in zilele de pasti! Nemtii nu-s catolici, nu? Ca eu nu ma pricep la religii. Da stiu ca anul asta pica si la ortodocsi si la catolici o data! Angela cum s-o distra oare? Sigur bine! Menna, poti sa faci rost de reteta mama draga, dar mai trebuie si cineva sa faca placintele alea! Talentele mele de gospodina s-au epuizat aseara! Va pup si ne auzim mai pe seara!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

July, nemtii sunt catolici si evanghelici ( asa se scrie? ). sotul meu e catolic. unde lucrez eu se lucreaza si de Sarbatori. Fie ca sfintele sarbatori de Paste sa va aduca numai bucurii, multa sanatate si fericire, pace in suflet si acum cand portile cerului sunt deschise dorintele voastra sa ajunga la Dumnezeu si sa vi le implineasca...Paste fericit [paste]Sarbatori fericite[paste] MIKI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu merg la biserica, pt ca nu este biserica ortodoxa in apropiere . o sa ma uit pe TVRi cand ajung acasa. maine se tine parastas dupa matusa mea care a murit anul trecut de Paste si sunt putin intoarsa pe dos, dar stiu c-o sa ma simt mai bine dupa ce-o sa vorbesc cu ai mei. [paste]Sarbatori fericite[paste] MIKI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...