Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (24)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu] eu n-am muncit. abia de maine incep. am fost prin oras mi-am mai luat una alta .. sa fac si eu baie si sa ma pregatesc pt o zi de munca .. asa .. k dupa concediu [:D] cristina, ai inceput deja? restul fetelor? unde-mi sunteti? [paste] MirelaV[paste] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata n-a facut nimeni cafeluta azi? [cafea]-de la mine De Paaste am lucrat. Duminica seara am avut musafiri acasa si-am stat pana la 5 dimineata. Eu n-am simtit c-ar fi fost Sarbatoare ( de fapt nu simt asta de cand sunt aici) Mirela de azi incepi munca. iti doresc acomodare rapida Sunt prin zona MIKI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miki, tare buna cafelutza, chiar si la ora asta!!! Mire, da , eu am inceput de ieri, dar deocamdata e liniste la spital. NU sunt foarte multi pacienti.... [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns si eu acasa. uf ce zi. a inceput prin trezitul ffffffff greu azi dimineata si a continuat cu multitudinea de treburi la birou. la 18 am plecat k nu mai rezistam. sper k maine sa fie mai simplu decat azi. miki, Pastele asta nici eu nu l-am simtit. nu stiu de ce. m-am bucurat decat de concediu. in rest..nimik. si eu prin zona [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na seara fetele! Semnez si eu condica rapidut, ca acus ma trage Mire de mot! Eu am deja 2 zile de lucru. Fericite or fi unele! Mai fetelor, am crezut ca numa eu nu am simtit sarbatoarea asta! Mie oricum, nu prea imi place. Nu stiu, parca de pasti nu ma simt bine sa ma distrez. De Craciun e altceva1 Nu stiu, eu asa simt! La mine e nebunie la servici, ajung acasa cu nervii pe moate, dar trebuie sa treaca! Va pup si o zi usoara!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a inviat! Mii de scuze ca nu mai reusesc saintru pe net. Am o micuta terorista si nu apuc sa fac prea multe. Sa stiti ca nu v-am uitat. Mi-e dor de vremea cand eram mai activa. Sper sa vina timpuri mai bune( mai linistite) si sa incep sa fiu mai activa. Va pup pe toate simai citesc eu cate putin.[grup][pup][pup][pup][flo][flo][flo] [url="http://community.webshots.com/user/ramonaa105"]poze 1[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ramonaa200"]poze 2[/url] [mamica] Ramona si [copil] Larisa (05.01.2007) +[copil] Robert (15 ianuarie 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...