Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (24)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata, somnoroase pasarele! Va astept cu o cafeluta sau un ceai, sa va treaca raceala! Umbla virusii, nu gluma, si pe mine ma ustura gatul si ochii ieri si tot capul imi zvacnea[bang]. Miki, ai inceput numaratoarea inversa pana la concediu[:D]? Ferice de tine, dar vezi pe unde iti mai tii degetele. [pup] fata sa treaca durerea! [pup] si restul fetelor. O zi buna si usoara va doresc. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu prin zona..la birou asteptam cu totii sa vedem ce se alege de votul parlamentului... e agitatie pe aici..noi suntem fff aproape de universitate..vedem ce o fi. lumea deja a cam iesit in strada [bang] io-s racita in continuare. azi ma doare si in gat...ma ustura ochii..vai vai [:D] mi-s bolnava [xx(] (nu atat pe cat ma plang) sunt prin zona... [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Sa va spun una tare? Dimineata la ora 6:17 imi suna tel. fix. O voce de barbat ( sefu): Buna dimineata D-na Pawlak, cum ati dormit? Eu ii raspund ca foarte bine. Vocea ma intreaba cam la ce ora ajung la munca ( trebuia sa fiu acolo la 5:30) sau am uitat ca mai trebuie sa lucrez 2 zile pana la concediu. Eu nedumerita de ce ma suna noaptea... spun: Dar totusi cat e ceasul? incepe sa rada.... trag cu ochiul la ceasul din bucatarie si reactia a fost de..... ooopss... d-le X in 10 min. sunt acolo. La care seful imi spune sa nu ma grabesc, sa fac dus linistita, poate vreau sa-mi vospsesc parul, sa-mi fac unghiile etc. Io: ok sefu` atunci imi iau azi liber hahhahahaha. Fetelor in 2 min am facut dus, in 2 min m-am imbracat si am chemat un taxi.La ora 6:29 am fost la munca m-am schimbat in hainele de munca, iar la 6:34 am fost la sefu´ in birou. A zis ca daca nu ma suna dormeam pana duminica si ratam plecarea in Olanda cu socrii. La ora 10 am avut pauza si mi-am sunat soatza si-i povestesc faza. el ma ia la 11 m : bine mai fato dar n-ai putut sa pregatesti cafeaua si micul dejun daca tot ai chiulit un pic de la munca? La ora 13:30 apare un substitut si ma intreaba daca raman peste program inca 2 ore ( pedeapsa pt cine intarzie e sa mai ramana 2 ore in plus). ma uit la el razand si-i raspund: sefu´ nu mi-a zis sa raman peste program asa ca nu raman. Asta il suna pe sef si-i confirma ca NU trebuie sa raman peste program pt ca eu am fost de fiecare data la munca atunci cand m-au intrebat daca pot sa merg in ziua libera si de sambata am concediu si se poate ca sa fiu super aiurita. yupiiiiii. Vicky, daaa am inceput numaratoarea inversa. mai sunt 8 ore de munca [:D] si atat de greu trec.... promit sa am grija pe unde-mi tin dejtele [pup] Mirela, ce se intampla? cum adica votul Parlamentului? explica-mi ce e pe acolo. moooama sunt tare aeriana. nu m-am mai uitat la stiri. sper sa-ti treaca raceala cat mai repede Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetele! Cafeaua e gata, eu la fel! Mai fetelor sigur e ceva in atmosfera! Eu cred ca o sa ajung sa imi potrivesc ceasul dupa net! Dimineata merge. Nu stiu cat, pentru ca plec la serviciu. Vin acasa in jur de 5-5 si ceva, merge ce merge, apoi pica. Ma trezesc vorbind singura pe mess( nu mai spun de cei cu care vorbesc). Isi revine, mai merge vreo ora. Pica iar, iar mai merge vreo ora. Ei si finalul e superb. Pe la 8.30-9 seara pica de tot. Daca auziti urlete azi , nu va mirati! Sunt eu, certandu-ma cu cu cei de la net. Gata, mi-a ajuns la prea plin! Am eu o banuiala ca si-au scos anumite numere de telefon, ca se saturasera de urletele mele! Mire, eu, graviduta nu am voie sa beau! Da`, hac! Eu cu cine votez? Avem presedinte suspendat, se vor face alegeri, da pe cine punem in loc ? Hac! Miki, sa-ti fie bine in concediu! Ce as vrea si eu! Daca tot esti in concediu, nu vii si la minesa muti mobilele? Cristina, ai avut ceva interesant sau ai fost in plimbari? Va pup si o zi cat mai usoara!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] a inceput week end-ul si pt mine. am avut o saptamana oarecum grea dar s-a terminat [:D] va doresc sa aveti un week end minunat si sa fiti mai active mai fetelor k ajung sa vb singura p'aciulea [:D] aaa..io tot racita...dar las' k trece (motiv sa ma mai rasfat si eu..dar n-are cin' sa ma auda) [:D] sunt prin zona [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va doresc un WE minunat. Io sunt in concediu de azi de la ora 14 [:D] si ma pregatesc de party cu 4 colege de munca. io am gatit si ele vin cu beuturica [:D] in WE urmator o sa fiu iar shefa la butoane. mai intru dimineata la cafea. la ora 14 o tulesc cu socrii in Olanda Va pup Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...