Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (24)


Recommended Posts

Neata fetelor! Eu sunt rupta de oboseala, nu am putut sa dorm azi noapte asa ca ofer cafea calda, tare si Miki, lapte! Eu voi sarbatori in seara aceasta ziua de ieri. Ieri am fost cu colegele la un restaurant. Se apropie week-endul, asa ca va urez sa fie placut!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hello.. vad k v-au apucat pe voi insomniile. eu vad k am reusit sa dorm ultimile 2 nopti. sper sa nu mai revina k... ma deprima rau vremea asta. e asa posomorit afara...si lumea zice k a venit primavara [:D] eu nu fac nimik in week end .. cred. sper sa ma odihnesc. dar...cine stie.. ma intorc la hartogaraia mea..ne auzim pe seara o zi usoara va doresc si un week end minunat aaa..angela. alta destinatie exotica sau pur si simplu...bucuresti? [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI!!!si de la mine, o primavara cat mai frumoasa in care sa fiti iubite mereu. Am lipsit motivat ieri. De la spital ne-a dat liber, asa ca si-a luat si sotul liber si mi-a facut o surpriza minunata: AM FOST LA BALEA LAC!!! Minunat, era soare si zapada stralucea atat de frumos, cred ca avea vreo 2- 3 metri zapada inaltime. AM vazut si biserica si hotelul din gheata. Pacat ca s-a terminat ziua rapid. July, distractie placuta!!! Miki, mi-au placut la nebunie !!! Angela, calatorie placuta !!!Asteptam poze... [pup] la restul racusoarelor.... De Bone mai stie cineva ceva????? [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.- Axel Munthe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...