Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (24)


Recommended Posts

Buna dimineata fetele! Eu am insomnii, asa ca ofer cafea fierbinte cu sau fara lapte. Vicki, multa putere sa poti sa treci peste durere! Suntem toate alaturi de tine! Am lipsit motivat. Probabil am achizitionat un virus destul de puternic de pe net, pentru ca al meu computator nu mai voia sa ia nici o comanda. Aseara, cand consortul din dotare formata obiectul cu pricina, ne-am trezit cu o vecina sa ne roage sa ii trimitem un mail pentru ca al ei nu mai lua nici o comanda. Si nici a altui vecin. Suntem in retea toti 3, deci banuiesc ca ne-am virusat! Cum consortul mai avea de instalat multe aseara ( si nici nu dadea vreun semn ca s-ar fi plictisit) a trebuit sa parchez relativ devreme! Am adormit ca un bebeu si pe la 3.00 tot speram sa sune ceasul sa ma trimit la munca. Am numarat toate oile posibile, am incercat sa-mi imaginez toate lucrurile frumoase posibile, dar nu am reusit sa-l fac pe mos ene sa mai treaca o data pe la mine. Va pup si sa aveti o zi usoara, ca a mea se anunta grea si contra cronometru.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata fetele! Cafeaua abureste si e bunaaaaaaaaaaaaa! Am fost ieri la doctor si toate is bune numai ca se pare ca avem un bebe rusinos. Nu a vrut sa ne arate ce este. ne tine in suspans. Mai mergem azi la un echograf mult mai performant si poate va sta mai cumintel. Doctorita ne-a spus ca la cat de energic este, pare sa fie baiat dar ar fi trebuit sa vada totusi ceva atarnand prin lichidul amniotic, deci ar spune ca e fetita!Concluzia? Avem un baietoi de fetita. Va pup si ne auzim pe seara!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, va scriu si eu , dar mai rar. Luna asta am un plan de lucru tare ciudat. Dar recuperez la sf. lunii cand am o sapt. libera [bis] July, poate data viitoare o sa vezi daca e baietzoi sau fetitza, sau poate si baiat si fetitza, cine stie? Vicky, multa sanatate mamei tale. Sunt alaturi de tine pt ca si mamicutza mea e in spital la analize. Pana acum a facut muuuulte analize si medicii au gasit cam peste tot ceva dar nu sunt siguri ce e. Fetelor la voi e week-end imediat. Eu de cand lucrez nu mai stiu cand e week-end. Soatza imi tot zice: 3 ani ai avut week-end in fiecare zi. Ma mai enerveaza cand imi spune ca din 2 Aprilie intra in concediu [bang] Nah..c-am facut prezenta pt zilele in care am lipsit. Va pup pe toate si va doresc un week-end frumos cu mult soare, la noi se anunta iarna de sapt. viitoare P.S. ce face Menna? si-a luat oare permisul? MIKI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu pe aici , ca sa nu ma uitati!!! Sunt rupta de oboseala si voi avea si un weekend incarcat!!! July, mai ai putina rabdare!!![:I] [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Am facut cafeaua si am intrat repejor sa ma laud pentru ca nu imi mai incap in piele de mandrie si bucurie. Am fost si ieri la un echograf, mult mai performant. Nu neaparat pentru a afla ce e bebe ci pentru a-i face masuratorile biometrice. Deci suntem fetita si avem picioruse lungi ca mami. Sunt perfecta, am totul cum trebuie si in grafic. Doar placenta e cam jos, dar poate sa se ridice sau daca nu, va sta mami cumintica prin medicale peste vreo luna. Angela, o sa o rog pe Mirela sa puna poze cu bebelusa. Cu mine cu burtica inca nu se vede chiar asa de tare, dar o sa fac tot posibilul. Cristina, rabdare aveam eu, dar ma macina curiozitatea. E timpul sa ne hotaram la nume. Si deja ne indreptam spre 5 luni. La urmatoarea echo o sa ne confirme probabil. Miki, mi-as fi dorit si eu 2, mai ales ca am cazuri in familie, dar e putin probabil sa mai am surprize la varsta asta a sarcinii. Va pup si un week-end minunat!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata io-s cu fata la cearceaf. m-am trezit cu urechea stanga infundata. aud cu ea...dar e o senzatie tare nasoala. de ce oare? ce s-o fi intamplat???? helllllpppppppp [help] [help] ma mai invart putin prin zona si o sa plec pe la mama. cand a auzit ea aseara ca nu lucrez azi .. o aud "si vii dimineata sa stai mai mult?" [alcool] ce planuri aveti pt azi? fetele...da..confirm picioarele bebelusei "ie lungi". o sa pun si poze gata... [fuga] o zi minunata va doresc. ne auzim pe sear [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...