Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (24)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata si eu la 11 [:D] iulia, buna cafeaua. vezi k la pagina anterioara am pus niscai poze cu o bebelusa frumoasaaaaaaaaaaaaaaa [:D] (dar stiu k ai vazut..insa te mai trag si eu de maneca} azi nu fac nimik...decat ma ocup de mine si dorm. maine e iar luni...offfffffff va doresc o zi minunata. sunt prin zona. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am un nenorocit de virus in computer, pe care AVG-ul mi-l detecteaza , dar nu reuseste sa il stearga...[bang][bang] July, sarumana pt cafelutza!!!M-au emotionat tare mult cele 2 echo..[il], mai ales ca anul acesta avem si noi planuri mari..[:I] Mire . nici eu nu fac nimic azi..Dar mi se pare ca trece asa repede saptamana..acu e luni, acu e duminica.. [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina, ce veste buna! acum cateva saptamani nu stiai nimik de cand va apucati de bebe [:D] domle..am ramas in urma..tre sa imi pun nitica ordine in viata k nu mai tine. cica imbatranesc [:D] io..n-am rezistat sa stau..si am facut o supa cu galuste si oua umplute .. dar de placere, nu de nevoie azi nu ies nici pan' la usa...chiar daca e asa frumos afara.. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by MirelaV
cristina, ce veste buna! acum cateva saptamani nu stiai nimik de cand va apucati de bebe [:D] domle..am ramas in urma..tre sa imi pun nitica ordine in viata k nu mai tine. cica imbatranesc [:D] io..n-am rezistat sa stau..si am facut o supa cu galuste si oua umplute .. dar de placere, nu de nevoie azi nu ies nici pan' la usa...chiar daca e asa frumos afara.. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Mire, deocamdata e in stadiu de plan. Daca voi lipsi nu ma dati disparuta; am un nenorocit de virus pe computer si antivirusul nu reuseste sa il stearga ...simt ca innebunesc... O saptamana usoara tuturor. [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...