Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (24)


Recommended Posts

multumesc pt cafea July. Vicky, imi pare rau. condoleante si multa putere Azi e a 7 a zi de munca. sunt franta, ma dor toate si m-am trezit c-o durere de cap ingrozitoare. joi si vineri sunt libera si-o sa intru mai des. de sambata incep iar 7 zile de munca. deci.... sa nu ma dati disparuta. va pup MIKI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara fetele! Se pare ca am dat tonul la o zi infernala pentru toate! Va servesc cu o inghetata ca asta a poftit bebelina mea , ca sa va mai descretiti fruntile. Eu m-am tuns nitel si mi-a dat o stare de bine dupa o zi de rahat! Ma intorc la ce ma chinuie. La un spananc cu lapte, sper sa iasa! Va pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O fi ceva in aer de aveti asa dispozitii [:(] Va da mama o cafeluta, sa va treaca [cafea] si bonus un [pup] sa va mearga bine azi! Vicky, condoleante pentru pierderea suferita! Trebuie sa fie foarte greu, suntem alaturi de tine. [pup] si sa veniti diseara vesele! Cookie si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos"]Sabina bulina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[xx(] ce zi [xx(] am avut o zi la job...simteam k nu se mai termina. si cu ploaia asta..ma termina. ma duc in pat k cine stie cu cine ma mai cert [xx(] ajung sa cred ca nu stiu sa ma fac inteleasa si k sunt prea indulgenta.. [xx(] cristina, gata virusu'? [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...