Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cum e sa fii mama de baiat de 17 ani


redactor

Recommended Posts

  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • Administrators

... si intr-o buna zi, isi vor lua zborul. 

 

Arc peste timp - eu am plecat din urbea mea mica cu trenul spre orasul studentiei. Parintii m-au condus la tren. Stateam la geam, asteptand ca trenul sa se urneasca din gara. Ei imi spuneau - ai grija, vezi sa ... nu uita sa ...

Asteptam atat de mult sa plec ...nici nu ii mai auzeam. Acum imi dau seama ca probabil ca aveau amanadoi lacrimi in ochi. Bineinteles ca nu am vazut lacrimile lor ... 

Si ce m-am bucurat cand trenul a inceput sa se urneasca ...zburam deja.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Pai da... aia am facut si eu... :) Asa ca acu's mai articulata - vezi ca-s emotionata, vezi ca-s mindra de tine, vezi ca-s suparata / obosita / lupt c-o raceala / ma enervezi! :) Sa fiu sigura ca stie :) Noroc ca mai face barbatu-meu misto de mine, din cind in cind... :)

 

La Multi Ani, sa-ti traiasca si sa fie sanatos si fericit! Ma uitam la blogul tau de acu 4 ani, si cum deja era mai inalt decit bunica! :) Paul are tot 13, si e mai inalt ca mine! When did this happen??? :) Nici nu pot sa ma gindesc la universitati, in toamna incepem liceul si ma apuca ameteala... :) L-am trimis saptamina trecuta in costum cu cravata, pentru poza de "graduation", nu mi-am venit in fire toata saptamina! :) Si, dupa aia, poza cu Andrei, cu doua capete mai inalt decit bunica... :) Ma duc sa trag un pui de somn, sa incerc sa imi revin .. :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

parpalak - ce placere sa te revad.

La 13 ani e inca scumpul mamei - are inca pufulet :)

 

Eu l-am intrebat azi pe flacaul meu daca o sa mai vina cu noi la plaja ... sa ne jucam in apa si sa stam tolaniti pe malul apei ... si a spus: Bineinteles Mami - abia astept.

 

hi hi ...am ras incantata. Yes!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

parpalak - ce placere sa te revad.

La 13 ani e inca scumpul mamei - are inca pufulet :)

 

Eu l-am intrebat azi pe flacaul meu daca o sa mai vina cu noi la plaja ... sa ne jucam in apa si sa stam tolaniti pe malul apei ... si a spus: Bineinteles Mami - abia astept.

 

hi hi ...am ras incantata. Yes!!!!

[flo2] [flo2] [flo2] [flo2] [flo2] [flo2] [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...