Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelusi de Iunie 2016 - capitolul 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 567
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si eu ma tot descurajez,tot citesc ca nu e ok sa le dam la cina carne sau ou....Sara are cina pe la ora 18,oare e gresit daca ii dau?eu ii dau proteine de 2 ori pe zi,si la pranz si la cina,or fi prea multe?ii mai dau si paste cu branza,tapioca cu lapte,dar in general mananca mancare....i am facut analizele si au iesit bunicele la fier si calciu...am obosif...

Eu nu m am uitat la teaser...astept sa inceapa sa fie mai mare adrenalina:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ii dau de 2 ori/ zi proteina câteodată.  El mananca oricum  putin, 100-130gr in medie. Macar sa fie cât de cât sățios. Adica daca dau branza la md îi dau si carne ori ou la pranz....Oricum eu sunt in pană maximă de idei. Ce stiam de la cel mare nu se potrivește lui bb acum...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie cred ca imi place sa gatesc:D

fac pt mine, inca paleo, pt bb aproape integral bio, pt fete, niste scifosite si pentru sot. Si desert. Si tort destul de des. Plus paine cu maia si pizza din resturi.

insa sunt foarte iute, probabil asta ma ajuta plus tanti care il scoate pe bb, cand nu aveam tanti nu diferea mult de cum fac acum. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu gatesc, sunt toata ziua plecata. Dupa iarna asta lunga si grea sunt numai in parc si la terase. Ii iau la pachet fructe, biscuiti. A mea mananca carne, in special chiftele, iaurt, pere, portocale, kiwi si cam atat. Legume ioc. Ii mai dau supa in cana cu cioc. Eu mananc ce apuc, un lucru bun se pare pt silueta:)). Sotul saracul e mai vitregit de soarta ca e frigiderul gol dupa ce il obisnuisem cu mancare proaspata mai mereu.

 

Abia astept GoT!! Suntem amandoi fani, carti citite, etc:D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...