Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de Iunie 2016 - capitolul 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 567
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am venit de la eco,toate bune dar Sara nu a luat nici macar un gram in greutate,sincer va spun ca nu mai inteleg nimic,dar gata,am zis ca nu ma mai stresez,atat timp cat mananca,e vioaie,nu mi mai fac griji si sa nu mai aud de medici

dar ce suspiciuni avea dr de ti-a recomandat eco? reflux?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte ciudat Adina, totusi Sara mananca solide. Si eu am cantarit-o pe a mea, nu a luat nimic de la 10l la 11l, intr-adevar acum nu mai am cantar de bebelus si o cantaresc pe cantar nornal de baie( ma urc intai eu apoi ma urc cu ea in brate), dar oricum trebuia sa se vada ceva daca lua in greutate. Si nici nu s-a lungit considerabil ca sa zic ca de aia nu s-a ingrasat...in schimb nu sta deloc, merge non stop cat e treaza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Foarte ciudat Adina, totusi Sara mananca solide. Si eu am cantarit-o pe a mea, nu a luat nimic de la 10l la 11l, intr-adevar acum nu mai am cantar de bebelus si o cantaresc pe cantar nornal de baie( ma urc intai eu apoi ma urc cu ea in brate), dar oricum trebuia sa se vada ceva daca lua in greutate. Si nici nu s-a lungit considerabil ca sa zic ca de aia nu s-a ingrasat...in schimb nu sta deloc, merge non stop cat e treaza.

Stiu Oani,chiar nu inteleg ce se intampla,chiar imi faceam probleme ca nu ii dau eu sa manance ce trebuie,dar analizele sn bune,am zis o luna,2 ca nu ia in greutate,dar la ea deja s au facut 4 luni de cand nu a mai pus un gram,acum de exemplu a mancat 210 g de supa nu foarte lichide,cu de toate cu paste,cartofi,ardei,praz....cat sa manance mititica....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Hristos a înviat! Si la noi aceeași problemă Adina. Nu mananca prea bine si dupa cum il vad eu așa nu cred sa fi luat mare lucru in greutate. Pe 21 intram și noi la pediatru. Unde ai făcut eco abd la fata? Au adus cumva la Medlife?

La Medlife Galati am fost!macar stii ca nu mananca dar ea mananca bn,acum bea si lapte binisor chiar nu stiu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...