Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de Iunie 2016 - capitolul 4


Recommended Posts

sunt de acord cu Oani. nu cred ca exista educatoare la crese. desi la cresa unde vreau eu sa-l dau exista 2. acum nu stiu. copiii stau cu ingrijitoarele. presupun ca daca ii dai la gradinita incepand cu 3 ani exista si educatoare. eu inca cercetez piata. Am 2 variante de crese private si 3 de crese de stat. 

 

Poohy, cresa din toamna sau gradi mai incolo?

 

Stateam si ma gandeam aseara ca ce bine mi-ar fi prins sa fie mama pensionara. Vladut se intelege de minune cu ea. adoarme repede cu ea . aaaa, si nu ii da porcarii sa manance pe la spatele meu, cum face mama sotului. pfoa, urasc astfel de gesturi

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 567
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am fost in urma cu 3 ani. Poate de atunci s-a mai schimbat. Era foarte aglomerat. Am stat la Hotel Anca, langa plaja, conditii bune, pe atunci era mai ieftin. Si am mai fost cate un weekend in acelasi an, am stat pe la pensiuni, conditii acceptabile pentru 2 zile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anul asta cred ca tot acolo mergem, nu am gasit hotel bun si mai ieftin deci ne orientam catre pensiuni.  Am pus ochii pe Vila Laguna. Sa vedem ce-o fi.

Eu personal as vrea sa merg in Mamaia, dar sub 400-450 camera nu am gasit in iulie, si sotul nu vrea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gânganie,  dacă întrebi ce vreau sa fac eu - încerc sa găsesc o bona pana face Lizzy 2 ani (îmi e frica de răceli). Dacă nu găsesc una care sa se înțeleagă cu Lizzy, mă gândesc la creșă/grădiniță ca asta e. Sunt și grădinițe care au educatoare la grupa baby. After-school-ul la care au fost copiii are și grădiniță (în alta locatie) și au și grupa de 1-2 ani, cu educatoare și asistenta medicala permanenta (zic ei), iar Lizzy ar fi colega cu fata proprietarei, cu 3 săptămâni mai mica decât ea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gânganie,  dacă întrebi ce vreau sa fac eu - încerc sa găsesc o bona pana face Lizzy 2 ani (îmi e frica de răceli). Dacă nu găsesc una care sa se înțeleagă cu Lizzy, mă gândesc la creșă/grădiniță ca asta e. Sunt și grădinițe care au educatoare la grupa baby. After-school-ul la care au fost copiii are și grădiniță (în alta locatie) și au și grupa de 1-2 ani, cu educatoare și asistenta medicala permanenta (zic ei), iar Lizzy ar fi colega cu fata proprietarei, cu 3 săptămâni mai mica decât ea.

da, la asta m-am referit. adica incerci sa aduci o bona cu Lizzy pana face 2 ani si pe urma la cresa. eu am gasit pana la urma o cresa particulara langa Parcul Carol, cu recomandari bune, dar acolo sunt numai ingrijitoare. ma gandeam sa-l las acolo pana face 3 ani si apoi il dau la gradi de stat in Titan. nici nu stiu de cand sa ma interesez personal, sa vizitez cresa, sa vorbesc cu managera. pana la anul in martie mai e un an, dar zic sa iau totul din timp

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...