Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelusi de Iunie 2016 - capitolul 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 567
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Poohy, dar oare nu e reglata corect? pe mine SSC-ul ma omora la un umar, dar am rezolvat problema din reglaje. Sper sa-ti accepte pitica lp, ai reusit sa alaptezi un an si imi aduc aminte cate greutati ai intampinat si nu te-ai dat batuta :) spatele te doare de la purtat fetita sau ai probleme cu spatele?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, Oani. nu ramane cu pete albe. nu am studiat foarte bine piata. eu deocamdata il dau pe fata si pe maini. citeam undeva ca cele doar cu filtre de minerale sunt recomandate pt bebelusi, adica sa ramana albi pe piele. bioderma ABCDerm Solaire SPF 50+ are minerale, dar ca pret o idee mai scumpa. minerale are si asta pe care o folosesc eu. nu il expun insa sub soarele amiezii. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voi îi dați zilele astea cu crema ?

 

Adina, din păcate mai trebuie sa mă duc în locuri în care un carucior/tricicleta nu poate merge, sau e foarte incomod.

 

Oani, și a mea mănâncă așa - doar câteodată și doar cu unele tipuri de mâncare - deschide gura mare și e încântată câteva lingurita de zici ca se bat turcii la gura ei, după care începe sa urle literalmente. S-or fi vorbit intre ele :))) De urlat urla, nu mănâncă. A ta a început și sa adoarmă greu și sa se cațere peste tot? Or fi același tip de bebeluș

 

Adevărul e ca e tare frustrant și mie îmi termina nervii sa știu ca și acum la aproape 1 an are și 5 ore de când nu a mai mâncat nimic și când vede mâncare tipa și urla efectiv de zici ca o taie cineva de te trec toate apele

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...