Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelusi de Iunie 2016 - capitolul 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 567
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Adina, poti sa imi spui unde stati in Costinesti? Mai facem o tura de mare in august si chiar in Costinesti as fi vrut sa mergem dar nu stim unde sa rezervam, nu mai cunoastem mai deloc statiunea, n-am mai fost din tinerete :)

Oani,iti pot recomanda doar Casa Kalu,are recenzii foarte bune,dar din pacate ptr perioada pe care o vrem noi,nu au camere disponibile,poate tu ai noroc asa ca ne am hotarat sa nu rezervam nimic,vreau sa le vad inainte asa ca ne vom caza atunci cand vom ajunge,cu siguranta ti o voi recomanda....pot in schimb sa ti spun unde sa va duceti sa mancati cu cea mai mare incredere,la Terasa Stefanel,e aproape de hotel Forum,acolo mancam de cate ori ne ducem,sn bucatari si ospatari din Braila,cunostinte cu noi....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi cand am fost in Eforie (in urma cu 3 ani) era foarte aglomerat. Si destul de murdara statiunea. Si acum ma uitam dupa cazare pentru august si deja sunt foarte multe ocupate, mai ales cele aproape de plaja.

Ramane sa vedem intre Eforie si Costinesti.

In Costinesti nu stiu cum e plaja/intrarea in apa, cat de ok e pentru copii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Noi cand am fost in Eforie (in urma cu 3 ani) era foarte aglomerat. Si destul de murdara statiunea. Si acum ma uitam dupa cazare pentru august si deja sunt foarte multe ocupate, mai ales cele aproape de plaja. Ramane sa vedem intre Eforie si Costinesti. In Costinesti nu stiu cum e plaja/intrarea in apa, cat de ok e pentru copii.

 

 

Pe ce site obișnuiești oani sa cauți cazări? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...