Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 145


Recommended Posts

  • Răspunsuri 795
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Doctora este din Grecia , eu locuind in Arabia Saudita ma feresc de doctorii foarte des intalniti din Sudan , India , Pakistan....nu sunt rasista doamne fereste ....doar ca am mai multa incredere in doctorii europeni ....si pana ajung acasa e bine sa am si aici o doctora care sa ma vada ! [flor]

Am înțeles ca in Grecia dar eram curioasa daca este in Atena si numele pt ca eu locuiesc in Grecia Atena si a-ar putea sa fie nevoie sa imi schimb doctorul si inca nu am găsit pe cineva,ma gândeam ca daca esti mulțumită de ea sa-i fac o vizita.Eu am fost la 3 medici de aici,2 erau praf ca sa zic asa si medicul meu care este de nota 10+++++.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Velvetina,aici e locul tuturor fetelor incercate care nu-si gasesc locul la alte topicuri.Ce,eu sunt in proceduri?!Ma chinui de cativa ani si nu-mi ies nici macar analizele ok...si am plecat de aici?!Unde am putea scrie ce ne doare daca nu aici?!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Am înțeles ca in Grecia dar eram curioasa daca este in Atena si numele pt ca eu locuiesc in Grecia Atena si a-ar putea sa fie nevoie sa imi schimb doctorul si inca nu am găsit pe cineva,ma gândeam ca daca esti mulțumită de ea sa-i fac o vizita.Eu am fost la 3 medici de aici,2 erau praf ca sa zic asa si medicul meu care este de nota 10+++++.

 

pai doctora locuieste in Arabia Saudita :) am inteles de la fetele care merg la ea ca e de ceva ani aici , ma indoiesc sa profeseze si in Grecia in momentul de fata .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

pai doctora locuieste in Arabia Saudita :) am inteles de la fetele care merg la ea ca e de ceva ani aici , ma indoiesc sa profeseze si in Grecia in momentul de fata .

[:-)))]  [:-)))] abia

acum am înțeles ca doctora e grecoaica si locuiește in Arabia Saudita  [:-)))] nu sh ce a fost in mintea mea de am înțeles ca vrei sa vi pana inGrecia la control [batcap]  [batcap] ce sa zic am o

scuza se zice ca in timpul sarcinii creierul se micșorează putin asa ca o sa dau vina pe asta [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

[:-)))] [:-)))] abia acum am înțeles ca doctora e grecoaica si locuiește in Arabia Saudita [:-)))] nu sh ce a fost in mintea mea de am înțeles ca vrei sa vi pana inGrecia la control [batcap] [batcap] ce sa zic am o scuza se zice ca in timpul sarcinii creierul se micșorează putin asa ca o sa dau vina pe asta [:-)))] [:-)))]

 

Stai linistita  [pup]  sper sa fie buna , fetele romance au nascut cu ea , deci ii dau o sansa:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Si eu sper sa te înțelegi cu ea. Gineta tu locuiești demult in Arabia Saudita?Cum e acolo?!Vb limba araba?!

 

Suntem din 2013 aici , vorbesc foarte putin , nici nu mi-am dat interesul sa invat , nici eu si nici sotul meu :) oricum colegii nostrii sunt tot din alte colturi ale lumii , asa ca vorbim engleza ! Sincer nu cred ca as putea invata , mi se pare o limba grea... 

Daca inveti sa le respecti obiceiurile si religia iti este usor sa traiesti intre ei , suntem si romani putini oricum in jur de 200 cred in Riyadh...si cam straini unii de altii din pacate ... dar calatorim foarte des si asta ne face viata mai usoara :) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...