Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 146


Recommended Posts

  • Răspunsuri 822
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata!

 

La multi ani sarbatoritelor de ieri! [flor]

O zi frumoasa sa va aveti!

 

Eu merg astazi la eco, sa vedem cu e endo. As vrea sa fac transferul pe natural. Sper sa arate bine si sa primesc ok pentru fet. Am o gramada de emotii...

 

Va pup pe toate si numai bine va doresc! [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu in general am tensiunea mare ...cam cum e acum... data trecuta la ET mi-a dat si aspenter si mai temperase tensiunea nitel... acum nu mi-a mai dat si vad ca e crescuta... eu daca am mica ma simt rau... la 18cu 11 eram inca ok , fara dureri de cap sau ameteala...  [batcap]  Am dat sms la asistente sa vad ce imi spune ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele  [cit]  sau mai bine zis buna ziua! La mine se vede ca e vacanta caci dorm pana la amiaza si apoi ma trezesc cu durere de cap  [doh]  [cafea]

Moti eu intotdeauna am tensiunea mica chiar si daca beau o cafea...cand e exagerat de mica ma doare si pe mine capul....

Clemence succes! [hippi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello ! Am inceput si eu injectiile de ieri, Vineri 28 am prima ecografie , Miercuri plec in Cehia..Credeam ca o sa fiu mai calma la FIV2 dar m-au apucat deja niste stari...de nu ma mai suport nici eu  [smulgpar]

 Lore, si eu dupa primul FIV esuat am tot cautat motive dar adevarul e ca sunt lucruri care nu depind de noi..sunt fete care au incercat toate chestiile posibile si tot nu a mers si altele care au avut scheme simplie si au reusit. Eu dupa FET de acum 2 luni facusem o fixatie ca nu s-a prins pentru ca am avut endo 6 si ceva, foarte mic..dar apoi am zis ca-mi fac sange rau degeaba..pot fi multe alte motive. Trebuie sa te concentrezi pe pasul urmator.

 Si eu dupa FIV plec din Cehia acasa in Romania pentru ca am ceva de rezolvat si voi sta 2 luni fara sot ( o sa ne vedem la 3 sapt ca vine cateva zile) dar tot mi-e foarte foarte greu, deja cand ma gandesc o iau razna. Macar daca as putea sa ii dau o veste buna de ziua lui (in mai)..As fi cel mai fericit om de pe pamant!

Fetele care sunteti mai in tema..mie la stimulare mi-au dat doua penuri de 900 de GonalF, inca unul de 300 tot Gonal F si 4 Cetrotride si un Pregnyl, doza la Gonal F este de 175..oare mi au dat sa cumpar mai multe dar e posibil sa nu le folosecs pe toate?sau mai ajusteaza doza?am inteles ca de obicei se mai micosreaza, nu se mareste..din calculele mele .1200 iu de Gonal impartit la 175 fac 12 zile..Cetrotridele nu mai stiu cand se da?se ia concomitent parca nu?Eram nelamurita pentru ca nu stiu cate zile de cazare sa iau..am rezervat 10 zile pentru moment dar cred ca e putin..

Pupici pentru toate!! [il]  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu gonal f am luat 150 parca pe zi iar dupa primele 5 zile am inceput din a 6 a sa adaug si cetrotide o data cu gonal f ... la prima stimulare in loc de gonal am avut menopur si mi-a marit doza datorita numarului mare de ovocite...am avut la punctie 30 ovocite si probabil de aici... fiecare stimulare difera ... Bafta  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...