Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 146


Recommended Posts

  • Răspunsuri 822
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata dragelor!

 

Am fost la eco de monitorizare in vederea Fet si s-a vazut un folicul dominant de 17 mm si un endo de 7,2mm, in ziua a13a a cm. 

Fac astazi Pregnyl sau Ovitrell si marti pe 2 mai am transferul. Am super emotii...

 

Va pup si va doresc o zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Clemence bafta ... eu pe 8 as avea Et asa ca te astept sa ne dai vesti bune si sa devenim impreuna gravidute [bib] [bib]

 

Motisor, sper din suflet sa fie asa cum zici tu... sa devenim gravidute impreuna  [bib]

Multa bafta si tie, sa mearga totul bine  [flor]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Neata fetele [cit] sau mai bine zis buna ziua! La mine se vede ca e vacanta caci dorm pana la amiaza si apoi ma trezesc cu durere de cap [doh] [cafea] Moti eu intotdeauna am tensiunea mica chiar si daca beau o cafea...cand e exagerat de mica ma doare si pe mine capul.... Clemence succes! [hippi]

 

Lore, multumesc mult [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Motisor, sper din suflet sa fie asa cum zici tu... sa devenim gravidute impreuna  [bib]

Multa bafta si tie, sa mearga totul bine  [flor]

Crede-ma ca asa va fii ... eu pe 8 mai o sa am in principiu transferul... pe 2 mai ma duc la ultima monitorizare si decidem exact data transferului ... Eu transfer blasto de z5... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana dar estradiol mai iei?

Voi cum stiti pana cand se ia estradiol? Si cat a ti luat? 

Legat de clexana, lovenox , voi v ati documentat poate da malformatii la copii? Autism? Si tot felul de probleme? Eu am citit pe un sait englezesc si m am cam speriat! Acum chiar nu stiu daca asa eate.

Ce estradiol?? Habar nu am..eu iau asa: Fembion 1, utrogestan, crinone, clexane, aspenter..atat.

M-ai bagat in ceata cu clexane asta, azi  fac eco si sa vad ce mi zice doctorul in legatura cu clexane....

Am niste emotii mari de tot, mi-e frica, nu stiu de ce, sper sa fie bebe bine ca altfel nu stiu cum mai conduc inapoi...azi nu ma dor nici sanii si asta ma panicheaza, iar duminica m-au durut ff tare si azi nimk. [fri] ..acum regret ca nu am facut un eco aici saptamana trecuta [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...