Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 146


Recommended Posts

Dana, draga mea, imi pare atat de rau ca treci prin asa ceva.... Mi s-a facut pielea de gaina instant citind mesajul tau de ieri. Citeam si plangeam. Nu pot sa cred ca s-a intamplat asta. Erai pentru mine un exemplu de optimism si relaxare. Dumnezeu sa-ti dea putere sa treci peste si sa o iei de la capat. Nici eu nu cred ca toate astea vin de la Dumnezeu. Eu vreau sa cred intr-un Dumnezeu bun. Accept ideea ca toate se intampla cu un motiv (chiar daca noi nu il intelegem), insa de multe ori pare absurd...ca acum... 

M-a dat peste cap povestea asta. Sunt plecata si nu am mai intrat in ultimele zile. Speram sa citesc vesti bune, nu asa ceva. Te imbratisez strans, strans de tot si iti trimit toate gandurile mele bune!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 822
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fete dragi, buna dimineata!

 

Mia, mult noroc! Sa mearga totul perfect si sa ne dai  cat de curand vesti bune!

 

Velvet, sper sa depasesti repede acest moment de tristete. Te pup si te imbratisez cu drag [flor]  [cupisi]

Va pup pe toate si o zi buna va doresc  [pup] 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvetina [alcool] si eu am niste stari...dupa sangerari din 14pana pe 25(nu spoting)acum mi a venit,pe 26 ,dar abia ma tin pe picioare de rau ce.mi e.Iar nu dorm,pe 3 trebuia sa incep stimularea,acum tre sa astept menstra de la sf lui mai sa incep ac.urile,plus stimularea,cred ca prind inceputul lui iulie,si exact ce nu voiam sa ma prinda caldurile verii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Este sezonul sangerarilor se pare ....si eu m-am trezit la 5 dimi si am vazut ca am o secretie foarte inchisa la culoare, plus dureri de burta ...la 1:30 ma vad cu doctora sa vedem de unde au mai aparut iar .... intre timp ma lupt cu gastrita , mananc un regim drastic , tocmai acum cand parca as fi mancat si eu altceva :(  si eu sunt pe 800 mg de utrogestan pe zi si 2 duphaston..... 

 

Va pup pe toate, si ma rog sa auzim numai vesti bune !!!! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Gineta , asa am si eu, insa durerile nu sunt chiar cele menstruale, parca altfel, adik eu aceste dureri nu le-am mai simtit pana acum. Cauza sangerarii nu mi-a zis-o...sa vedem ce ti zice tie, te asteptam cu vesti bune.

 

Laurita nu ai fost la medic intre timp? totusi sa stai asa cu dureri nu este in regula, nu cedeaza la niciun medicament??

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata [hia]

 

clemence [pup] tristetea ramane undeva in adancul sufletului...ma descurc cu ea.apasarea ma omoara,ma macina...dar merg inainte!sunt zile si zile!asa a vrut Dumnezeu.poate o sa vrea si altceva bun intr-o zi...

 

Laurita [pup] hai sa bem!  [alcool] viata-i scurta si imprevizibila!ia-le cu calm! perseverenta e cheia succesului! fii langa sotul tau si mergeti de mana impreuna pe drumul spre copilul vostru...care va veni,cu o luna sau 2 mai tarziu,dar va veni.... [bib] 

 

Adriana [flo2]  ma bucur ca e bine bebe tau.

 

Gineta Doamne ajuta sa fie totul bine! [flo2]

 

Dana [pup] [cupisi]

 

va pup pe toate si va doresc liniste si vesti bune!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru incurajari, situatia nu e tocmai roz. Acum am ajuns de la eco, am doar 6 foliculi, unul in dreapta, 5 pe stanga ( culmea ironiei, fibromul pe care l am operat de zece cm era tot pe stanga, cel mic prezent e tot pe stanga..), Duminica deja bag si Cetrotidele in meniu..si Luni iar la eco, din ce am inteles punctia va fi undeva pe Miercuri sau Joi..

Am ajuns la hotel si am plans intruna, acum nu-mi ramane decat sa-mi pun speranta in cei 6 foliculi, macar 4 ovocite bune sa am..Doctora s-a mirat si ea e raspunsul slab si varsta tanara si cand a vazut punctele albe din uter a chemat alta doctora si au concluzionat ca am depuneri de calciu in uter ( din nou mirarea: de ce oare daca sunt asa tanara? ).

   Cert e ca fiind singura la hotel mi-e si mai greu..sotul vine la punctie..Nu-mi ramane decat sa sper si iar sa sper..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...