Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 146


Recommended Posts

  • Răspunsuri 822
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mia da,sa speri! si daca-ti raman 2 embrioni buni,bebe e tot mai aproape de tine...fugi la plimbare! e bine ca-ti vine sotul si e langa tine... [flo2]

Asa e Velvet, ai dreptate..si daca raman cu doi e mare lucru..Sotul ma sustine si el, cand m-a auzit ca plang s-a suparat foarte tare , a zis ca nu il intereseaza nimic, decat sa fiu eu bine si sa nu mai plang dar nu sunt robot..nu am cum..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mia eu cred si acum stiu asta si mai bine,ca cel mai mare lucru este ca exista cineva pe umarul caruia sa plangi,sa razi,sa te emotionezi,sa-ti mangaie burtica mai tarziu...esti si mai pustiu cand stii ca vrei copil,dar nu se mai poate,pt ca acel cineva te-a abandonat si nu mai poti nici sa-ti iei pinguinii in burtica...

 

si ca esti cea mai importanta pt acel cineva...ehe!...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mia , eu am avut la stimulare 5 foliculi, la punctie a putut sa mi extraga doar 3 ovocite, dintre care unul a fost gol, iar celelalte 2 ramase s-au fertilizat, insa nu a riscat sa i lase pana la stadiul de blastocist, ci mi i a pus in ziua a 3 a ..si uite sunt gravida. As ca te rog nu mai plange, stai bine  zic eu. [flo2] ..Important e sa se implanteze, sa ai endometru bun ..

Motisor , sper ca nu tu trebuie sa muti dosare sau dulapuri...decat dirijezi nu?? [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mia , eu am avut la stimulare 5 foliculi, la punctie a putut sa mi extraga doar 3 ovocite, dintre care unul a fost gol, iar celelalte 2 ramase s-au fertilizat, insa nu a riscat sa i lase pana la stadiul de blastocist, ci mi i a pus in ziua a 3 a ..si uite sunt gravida. As ca te rog nu mai plange, stai bine  zic eu. [flo2] ..Important e sa se implanteze, sa ai endometru bun ..

Motisor , sper ca nu tu trebuie sa muti dosare sau dulapuri...decat dirijezi nu?? [:)]

Da, Adriana, ai mare dreptate..stau bine. Puteam sa am doar un folicul ( intial cand doctora a inceput sa vb cu mine a zis :ai un folicul ) si m-am blocat..apoi s-a uitat si pe stanga si a zis ave 5 aici. Putea sa fie mult mai rau, acum ma rog ca din acestia sa extraga macar 2 ovocite bune! Nu mai stiu , tu cat ai avut AMH-ul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Mia ,la amh de 0,5 stai bine.Eu la acelasi amh produsesem doar cate 2foliculi la 2stimulari(prima o anulasem,iar la a doua ma impacasem ca mai mult nu se poate).Au rezultat 2embrio,dar lipiceala din pacate nu a fost.Succes la crestere frumoasa a outelor!

    Cand e urmatoarea monitorizare?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...