Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 146


Recommended Posts

  • Răspunsuri 822
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Motisor, cand tu te apuci, eu aflu rezultatul. Pe 8 ai programat et daca imi aduc aminte bn, nu? Eu atunci fac beta. Prima din viata mea, si sper sa fie si penultima :)) Voi ati stat in pat dupa? Mie mi-e frica sa nu cada copilasii [batcap]

 

Da...pe 8 mai am programata embriotransferul... Iau puiutii acasa ...

 

Eu la transferul trecut cu blasto de ziua 5 am stat 2 zile acasa dar nu numai in pat  ... Era pe genu duminica cu leneveala .. Apoi mi.am reluat activitatea de birou ... Se zice ca totusi nu trebuie repaus la pat pentru a se vasculariza uterul si a favoriza lipiciala ... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mia, Aura mult succes va doresc si eu [flo2]

 

Eu azi toata ziua m-am plimbat prin oras...vrute si nevrute...magazine, la cafele cu fetele pe terase....ba am intrat toate si la solar, am barfit, am ras cu lacrimi, ne-am uitat dupa barbati si in plus am fumat si o tigara  [batcap] [:-)))]Am avut o zi minunata!!! Chiar imi era dor de o zi cu fetele....adev e ca ne si prostim f mult cand iesim...eu sunt uneori mai serioasa caci totusi nu-mi permit fiind singura maritata din grup dar culmea cea mai mica in varsta...mau au si ele iubiti sau logodnici sau aventuri de cate o saptamana...care cum.....dar cel mai tare cand ma suna sotul si imi zice: ,,Ce bine ar fi daca voi fetele v-ati folosi toata energia asta la un sport....de ce nu mergeti la un volei, baschet?...cum plec de acasa luati terasele la rand!" [:-)))] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel  [flo2]

Mia,Aura mult noroc.

Fetelor [flo2]

Azi a ajuns si sora mea la mn si ma

ajutat foarte mult,sunt mai bine.

Dana , ma bucur sa aud ca a venit sora ta, e mare lucru sa ai pe cineva cu care sa vorbesti  , din familie! [flo2]

 

Lore  [dan]  [dan] te-ai distrat ! Mi ai adus aminte de serialul Sex and the city, l-am vazut de doua ori, mi-a placut foarte mult!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Motisor nu iti mai pui inapoi la profil poza care o aveai anul trecut? era asa zambareata! se potrivea....iar acum daca tot incepi cu optimism un nou capitol ... sper sa nu te superi ca ti-am zis ...e doar o idee [pup]

 

Am schimbat.o de peste tot doar aici am uitat ... O sa o schimb ... Merci ca mi.ai amintit ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pff tocmai am fost anuntata ca am primit ordinul de Senior [flirty] ...am prins radacini, mi-a crescut tulpina si mi-au inflorit si ramurile o data cu primavara....sper sa am si roade in toamna [gravired] 

Motisor poza mea de la profil e un desen realizat de mama in creta de ulei ... e mare in realitate pe A3....mama e pictorita dar doar in timpul liber...a terminat la arte insa cum la noi esti muritor de foame ca artis si-a schimbat meseria in infirmiera la endocrinologie [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...