Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 146


Recommended Posts

Melisa si eu sunt tot timpul in casa si pana la 12s doc meu mi-a Sp sa ma menajez cat mai mult posibil,iar cand am avut 2episoade de sângerare ușoară am avut repaus total.

Eu fac Innohep dat preventiv din prima zi a transferului,pana acum am fost ok.

Ascultati medicul,el te cunoaște si stie ce e mai bn pt tn.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 822
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

sarcina sontana la 50,no way!eu,una,nu cred!pai ma gandesc ca eu la 36 nu pot ramane spontan,desi n-am nicio problema.doar AMH ul mic,poate inexistent acum.si ovocite de slaba calitate.ca,na,varsta!...

 

pana la urma,FIV ul e lasat tot de divinitate,doar ca nu se recunoaste...nici eu n-am spus.so...

 

la varsta doamnei,de 52,FIV ul cu donate a fost singura solutie.si chiar si-asa,e greu sa se reuseasca.mai ales din prima.

 

parerea mea...

 

melisa [flo2] eu sa raman spontan,ar fi singura varianta de bebe pt mine... [alcool] 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deja am inceput sa evit prietene/rude(si.mi pare rau)care vin cu idei gen,da ce,nu esti bine asa cum esti,de ce sa te legi la cap cu copil.Doamnee,nu.i pot intelege pe cei care nu.si doresc sub nici o forma.Sau,si daca nu faci asta e,cati nu sunt fara copii.Mai fratee,ori e pt mine subiectul asta exagerat de sensibil ,dar nu suport sa mi se zica asa,ceva ce se vrea incurajare ma face praf.Si uite asa ma inchid in mine si nu mai discut cu nimeni .Noroc cu voi [flo2]  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...