Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 146


Recommended Posts

  • Răspunsuri 822
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Welcome Picotico [flo2] .

    La backup-uri e bine sa cunoastem toata situatia si posibilitatile pt a stii cum sa ne organizam.Cand stim fiecare pas e ca un lucru pe jumatate facut.La fiv cu ovo donate au fost multe fete cu partener,nu erau casatoriti doar au beneficiat de gigeii lor [:-)))] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor! Moti, tinem pumnii stransi azi!! Eu maine am transferul , mi se pare un vis ca am ajuns pana aici cu toata procedura, asta dupa ce stiti cat am bocit ca incepusem cu 6 ovocite! Sa dea Domnul sa mearga bine pana la capat!

   La noua pensiune am avut parte de o noapte vesela! Alaturi e un bar sau club, nu mi dau seama , cert este ca toata noaptea au tipat..au ras..Eu totusi nu intelegeam cum de se aude la volumul acela, fiind cazata la etajul3. 

Astazi vreau sa ma duc sa ma rasfat cu o mancare buna si sa ma plimb putin! 

I am scris coordonatoarei sa o intrebe pe doctora daca ar fi o idee buna sa cumpar de aici niste progesteron injectabil (agolutin) in caz ca voi avea nevoie dupa beta  [:D]  [:D]  [:D] ( nu ma aplaudati ca nu am gandit eu asa in avans, am primit sfatul unei fete dragi de la donate ). 

 Cam atat despre mine, maine am transferul iar Miercuri la 11 dimineata avionul catre Londra unde v-am zis ca fac un ,,mic popas,, de 7 ore pana vine avionul catre Romania!

Clemence, succes!!! Aura, astept sa intri si tu cu vesti bune!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am venit cu beta, dar nu este baban  [smulgpar]  [smulgpar]

40.6. in conditiile in care vineri a fost 17.5...dublare la 59 de ore...

i-am trimis sms dr, astept raspunsul lui...

 

Moti, muulta bafta, te asteptam diseara cu  [bib] la purtator

Clemence, te asteptam pe tine cu un beta mai mare, poate compenseaza si la mine :P

 

[flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Au

 

am venit cu beta, dar nu este baban  [smulgpar]  [smulgpar]

40.6. in conditiile in care vineri a fost 17.5...dublare la 59 de ore...

i-am trimis sms dr, astept raspunsul lui...

 

Moti, muulta bafta, te asteptam diseara cu  [bib] la purtator

Clemence, te asteptam pe tine cu un beta mai mare, poate compenseaza si la mine :P

 

[flo2]

Aura, pai si cat trebuia sa fie azi ????Ti ai facut si analiza de progesteron ??? Ce doza de progesteron ai ??

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor dupa o perioada de timp.....revin si eu cu vesti .....am ales clinica Weelbron pe dna dr.Oana Moise....pe 17 luna asta avem prima consultatie.....sper la vesti bune......si mai am si la dr.Simedrea la Provita.....vreau sa fac la sansul Rmn cu protocol endometrioza.Eu va doresc sa mult noroc si cat mai multe rezultate pozitive !!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor dupa o perioada de timp.....revin si eu cu vesti .....am ales clinica Weelbron pe dna dr.Oana Moise....pe 17 luna asta avem prima consultatie.....sper la vesti bune......si mai am si la dr.Simedrea la Provita.....vreau sa fac la dansul Rmn cu protocol endometrioza.Eu va doresc mult noroc si cat mai multe rezultate pozitive !!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...