Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 146


Recommended Posts

  • Răspunsuri 822
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

va pup si eu  [flo2]

 

aura Doamne ajuta!

 

vesti colorate in fericire azi!  [clo] 

 

semnat contracte si eu,atat pt mine cat si pt partener,el plecat cu munca... [alcool] fara sa se mai intoarca vreodata,probabil... [alcool] nu ca l-ar mai astepta proasta de dincolo de marginea unde a adus-o... life goes on!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aura, ai citit ce a scris Dea,e FOARTE BINE! M-am impacientat si eu..am zis ca nu plec sa mananc pana nu aflu ce e cu beta asta  [:-)))] E clar..stresul nu se opreste nici cu Beta pozitiv..

Mititica, mult succes!! Mai ai incercari la activ? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Mititica welcome back si muuuult succes!

    Mia,du-te si papa ca tot aici ne gasesti:)))

    Velvetina,ma gandeam aseara la tine si pisoiul tau...ca esti mamica lui:))).Si eu imi strig animalutele cum imi vine la gura,dar termin cu mami.De ieri sunt mamica si pt 11puisori de gaina,ca mi se parea ca nu am destule animalute [:-)))]  si sunt mai rea decat o closca ca toata ziua i-am vegheat ieri...si azi pana acum.Fug de langa ei cand vin sa scriu pe net [batcap] .La noi s-a intors iarna,mai tarziu ma duc sa aprind focul in dormitoare...musai sa ne ferim sa nu racim pt ca avem mult de lucru si nu are cine sa ne faca treaba sau sa ne poarte de grija.In dormitor aseara erau 16grade,am bagat radiatorul in final pt ca era prea tarziu sa aprind focul si prea frig sa dormim.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Au Aura, pai si cat trebuia sa fie azi ????Ti ai facut si analiza de progesteron ??? Ce doza de progesteron ai ??

 

dupa calculele mele, sa fie dublate la 48 de ore trebuia sa fie 50. Dar cum spun fetele, inca nu imi fac griji (imi fac, nah, dar nu ma impacientez inca)

repet beta peste 7 zile, asa a spus dr. 

Am facut si progesteronul, aveam 10,3 vineri, cand luam 4 utro de 200/zi, am inceput de atunci sa iau 2 la 8 ore, deci 6/zi, plus prolutonul de 250 odata la 3 zile inceput de la et. Acum am 11,5. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aura felicitari ptr beta !!!......Mia mai am 3IUI,1FIV esuate si 8stimulari cu clostybegit cu CSD fara noroc !!!![/quot

 

multumesc! Cum spuneati, stresul nu se termina cu un beta pozitiv! Cred ca se termina cand ii tinem in brate, sanatosi si vioi! 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...