Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 146


Recommended Posts

 

 

neata [:)] Dana [:D] this is me! [alcool] melisa [pup] asa e.am vazut cat de imprevizibila e viata.o fi si-n bine pt mine,la un moment dat... Laurita [pup] in 7 ani le-am auzit si eu pe toate.tot ce-ai scris tu,plus altele..mergi inainte cu ce-ti doresti! ignora tot.asa am fost si eu razvratita.impotriva a tot,impotriva tuturor.m-am luptat cu toti, si cu Dumnezeu si cu mine insami...dar n-am facut bine.nu recomand.ai grija de tine si sotul tau! asta cu fac altii copii la peste 40,45,50...m-a enervat si pe mine maxim.si acum ma enerveaza cand altii chiar cred ce aud,ca se poate asa usor dupa 45,de ex.si ca nu se spune ca da,se poate,dar cu ajutorul clinicilor de specialitate si a banilor multi....macar atat sa se mentioneze. [zirea] si cei care spun-lasa,draga,ce-ti trebuie copii!,sunt cei care au minim unul acasa...eu le-am dat peste bot mereu!si as face asta de 1000 de ori,oricand...dar eu sunt mai truliluli [aerob]

 

Veve 

 

[flo2]  [pup]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 822
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Laurita mergi la dr.nu e normal dupa histeroscopie asa ceva.eu a2a zi n-am avut nimic.dupa fiecare histeroscopie.si dupa laparoscopie am fost ok,care e mai invaziva.

 

Ramo [pup]

 

nu va petreceti timp cu persoane care nu va plac,care va fac rau,nu faceti astfel de compromisuri,viata e scurta si mult prea imprevizibila!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete,de la polip mi se trage,ca mi.a gasit polip si l.a chiuretat,dar asa zic si eu ca.s deja 9 zile.Uff,Deutza,sarumana ca mi.ai zis sa nu mai bag nurofen.Am gasit programare miercuri la gineco ,sper sa.mi fie bine pana atunci,dar de dus tot o sa ma duc.Parca prea s.au adunat toate.n curu meu,stiti vorba,da merg inainte.Ma gandeam ca pana scad hormonii aia tiroidieni,ciclu asta de la 1 mai il sar,deci la cel de la 1 iunie cred ca o sa.mi dea iar ac.uri si sper eu pe la jumatea lui iunie sa ma apuc de stimulare.Pup pe toate [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor ajutati-ma cu un sfat, poate ați mai trecut prin asa ceva... Joi am făcut Beta Hcg și a fost 24,68, azi l-am repetat și este 10 doar. S-a oprit din evoluție....trebuia sa fiu în săptămâna 5 ..

Am întrerupt Duphastonul, Utrogestanul și Femibion ul, oare o sa îmi vina ciclu fara sa mai fie nevoie de chiuretaj ?

Doar luni seara ma primește doctorul? Se va elimina oare singura ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor! [flo2]  revin si eu dupa o mica pauza de depresie...am incercat sa mai intru dar nu ma lasa de pe tel...nu stiu de ce...acum va scriu de la calc.....sunt si f suparata caci a plecat sotul si mai revine doar la sf lui iunie ...off mult mai este pana atunci..... [:(]

 

Feteloooor   ... multa bafta va doresc! sa auzim doar vesti bune! [dan] [flor]

 

Ma tot bate un gand de cateva zile si poate ma puteti voi lamuri careva....deci anul trecut la fiv am primit 4 zile medrol dupa transfer......iar acum nu mi-a mai dat dar am si uitat de el sa intreb....oare pt ce era ??? e acelasi lucru cu prednison ce tot spuneti voi? cu ce ajuta sau la ce? sincer ma gandesc daca nu cumva trebuia sa iau si acum si sa fie unul din motivele de nereusita.... voi cele care ati facut FET ati luat  sau doar la FIV se da?? [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mikivas,clar nu e bine,daca zici ca te.au tinut doar 2 zile sangerarile.Ma doare de ma tavalesc,plus sangerarea rosie.Am trimis mesaj d.ritei de mi a facut histero si mi.a zis sa iau zinat antibiotic,calcidin si diclofenac supozitor,iar maine ma asteapta la dansa.Azi am stat numai in pat si nu m.au lasat deloc durerile.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...