Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Diete diverse - meniuri zilnice si suport neconditionat


Recommended Posts

  • Răspunsuri 611
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buna dimineata  [:)]

 

deuta nicio zeama,am scris-ou ochi fara zeama  [:D]  l-am pus peteflon si l-am facut doar pe o parte.nu a ramas zeama.oricum n-aveam paine  [biz]

 

 szi  [flo2]

 

eu tin dieta fara dieta  [:D]  incerc sa mananc putine calorii in f zi.atat  [clo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet [il]

Si eu imi fac acum ceaiul, ca mi a fost mult, mult prea lene. 

 

Despre dieta mea amestecata: incerc Monti, orar fix de mese.

 

Si saptamana viitoare 5 zile de proteine. Asta ar trebui sa scriu de 100 de ori , de declar, sa jur, sa orice  [:-)))]  Daca ma tin de treaba...

 

Cine mai vrea proteine (carne/oua)+kefir , cu mine ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sziv, tin cu tine proteine luni, marti, poate si miercuri. La noi e wk mare si miercuri dimineata plec intr-o mini vacanta. Cum miercuri voi fi pe drum, voi manca numai snitzele :), dar de joi in colo o sa fie cam dificil :))).

 

Duminica e Sf Elena, asa ca o sa fac un ecler la tava pt Elenutza mea :), si un chec cu visine ca mergem intr-o drumetie. Duminica la pranz friptura cu salata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

szi  [flo2]  eu nu pot sa tin cu tine,ca nu prea mananc carne  [ups] tot zic ca imi fac niste carne la cuptor de secole si mereu gasesc altceva.da'sigur o sa reusesti.jura-te pe rosu!  [:D]  ca-n copilarie  [clo]

 

eu o sa fac o mazare maine,cu 2,3 carnati si niste bacon/kaizer pt gust.si un tiramisu  [:)] o sa mananc si eu  [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa ti traiasca Elena [s]

Ce bine suna toate dulciurile alea  [:)]

 

(ziua prenumelui fie`mi e maine-editez, e luni, dar nu vad eu bine calendarul la ora asta, dar nu fac nimic dulce, ii cumpar ceva daca vrea, asa evit dezastrul pentru mine; la scoala va duce luni suc+dulciuri)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa ti traiasca Elena [s]

Ce bine suna toate dulciurile alea  [:)]

 

(ziua prenumelui fie`mi e maine, dar nu fac nimic dulce, ii cumpar ceva daca vrea, asa evit dezastrul pentru mine; la scoala va duce luni suc+dulciuri)

 

Merci :*!

Ai dreptate sa nu faci :). Eu duminica imi cam fac de cap in general ... si nu e bine, stiu, stiu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...