Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Diete diverse - meniuri zilnice si suport neconditionat


Recommended Posts

  • Răspunsuri 611
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Felicitari TreiM!

    La multi ani puiuta de Mcoca si Curcubica!...dar mai revin cu urarea si in zilele respective.

    Eu nu te pot acompania Curcubico la dieta,voi pleca si carbs la greu cred ca scrie pe mine...vedem ce-o fii,nimeni nu vrea sa gateasca si probabil vom incalzi conserve sau altii vor da iama in dulciuri.Nu-mi iau decat fructe,gem si cioco amaruie cu mine ca sa nu existe tentatie...bine ca nu sunt magazine pe acolo:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamnelor, va multimesc mult, sunteti tare dragute [flo2] Pe mine m-a motivat Szi [flo2] cu zilele ei de lichide si in mandria mea am zis ca si eu pot. Si m-au mai motivat blugii mei favoriti la care incepeam sa le inchid cu greu fermoarul. Si in zgarcenia mea am zis ca mai bine slabesc decat sa imi iau altii. Si grupul acesta de suport . Si mi-am repetat vreau si pot sa ma abtin in fata tentatiilor. Asta am facut eu. Sunt convinsa ca voi avea abateri la un monent dat( am mici slabiciuni si eu) dar mergem mai departe. Eu stau in zona.

 

Eu imi caut curaj sa intuu si la subiectul cu sportul... 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...