Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Diete diverse - meniuri zilnice si suport neconditionat


Recommended Posts

Am facut ieri niste snitele care merg in mai multe diete, dukan, keto, 3-3-3 si au iesit tare gustoase si fragede.

Am batut carnea (piept de pui, curcan) sare, piper. am turntt peste ele iaurt cu sau fara grasime, le-am amestecat si le-am tinut in frigider, in iaurt, mai multe ore.

Am dat carnea prin taratze de ovaz si am pus-o pe hartie de copt in cuptor.

Trebuie intoarse de pe o parte pe alta.

========

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 611
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

      Tks Judoka [flo2] !

     Atunci logic ar iesi prost si glicemia daca restul ies naspa si in cazul de analize ok e valabila si viceversa.Nu stiu daca e corect,dar asa am gandito eu.

     We minunat si conform tuturor!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună seara, doamnelor!

 

Eu sunt în deplasare și nu prea am ce să mănânc, am dat iama în nuci & Co. Și mănânc cam multă carne pentru gustul meu.

 

Azi mi-am luat de la magazin niște zmeură liofilizată  [batcap] , știu că nu e ok, dar nu mai știam ce să iau de mâncat pentru mâine între ședințe (sunt toată ziua în discuții și nici nu pot comanda mâncare de undeva, că suntem la marginea orașului [batcap] ).

 

Voi cum sunteți?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Hello si de la mine!

    Eu am mai scazut cu 1kg,dar adevarul ca nici nu prea am mancat.Dimi am omleta,iar in rest iaurt la greu...altceva nu prea intra.Mi-e scarba de la atata apa,dar pe caldurile astea musai sa beau.De vreo 3sapt nu mai pot baga verigheta pe deget,imi sunt umflate mainile rau...dar in rest nu am probleme(nu pot da vina pe vreo retentie de apa).Maine voi da iama in candybar,iar sapt viitoare voi fugi 3-4z la munte...dar voi fii cuminte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...