Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 147


Recommended Posts

  • Răspunsuri 950
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata fetele ....cam asa arat eu! [zirea]  pe bune...deci nu mai pot de oboseala...si ieri am tuns iarba si am greblat si curatat pana seara la 9...dar mai grav e ca ieri seara mi-a venit si ciclu la 24 de zile...cu 3 zile mai repede de cum i-am scris lui PK...problema e ca se decaleaza tot...si stiti voi ca o decalare acum de 3 zile pana la FIV in august o sa fie de o saptamana mai ales daca va veni si pe viitor mai repede....oare e o problema pt el? Poate e din cauza suprasolicitarii din ultimele 2 sapt plus raceala, plus ca am si slabit 2 kg in 3 sapt....sper sa fie ok!  [:I] ...ma duc spre scoala si beau o cafeluta ca sunt zombi efectiv [cit]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Am revenit, cu vesti groaznice pt mine...azi beta este 7. Sunt terminata..am plecat de la birou, nu mai puteam sa ma abtin din plans. Sunt atatia "de ce" la mine in cap... Nu inteleg nimic. S-a implantat sau nu? Oare a fost sarcina biochimica? Oare s-a dus pt ca am facut putina curatenie Duminica? Duminica am facut un test, era ok, luni altul, mai pal, si beta 40, si marti si mai pal...deci problema a intervenit duminica sau luni...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...