Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 147


Recommended Posts

Am venit la laptop sa va pot scrie! Sunt in ziua 4 dupa transfer si am aceleasi dureri asemanatoare celor premenstruale..parca sunt balonata , insa senzatia nu persista toata ziua!(in ultimele doua seri durerile au fost mai mult seara) dar tot suportabile..ati mai auzit pe cineva sa aiba 4 zile consecutiv simptomele astea??Nici urma de spotting..Moti, imi place ca fortezi cu testul [:-)))] Eu nu mai am curajul asta..nu mai pot..astept beta..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 950
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetele pup. Cele cu alcool [alcool] ma bag si eu, Moti tu nu ai voie...

Aura cuvintele sunt de prisos....timpul vindeca... [flo2]

Mie tot nu mi a venit...astept [zid] nu e niciun semn....nici sani durerosi....doar o durere de spate pe care o aveam inainte cu o saptamana....si pe care am avut o si acum....dar vad ca se lasa asteptat [umbrel] 

Pup pe toate [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu si acum am balonari , gaze nu mai spun desi pap foarte light , seara am intepaturi spontane , sppoting nici eu nu am vazut pana acum mia .... La transferul trecut mi.a aparut appoting dupa 7 zile ... Acum ma gandesc ca totusi se poate sa nici nu apara sppoting pt ca am avut chiuretajele anterioare si ma gandesc ca endo e asa pufos ca se cuibaresc puii ... Acum daca am gabdit gresit sa ma corectati ... M.am gandit ca daca in general dupa un avort raman gravide rapid femeile sanatoase , poate si in cazu meu dupa pierderea sarcinii si chiuretaje poate se lipesc si la mine [:-)))] [:-)))] [:-)))] Mia eu in proportie de 70% scriu pe telefon si nu prea patesc sa nu imi posteze...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corinka, succes!

Fetelor transferate, calm, relaxare, asculati muzica, plimbati-va. Lasati testele ca nu va ajuta decat sa va stricati ZEN-ul. 

Pentru balonari luati expumisan iar pentru dureri sau spasme, orice disconfort, no-spa. Durerile sunt datorate contractiilor musculaturii uterine, care ar trebui sa fie calma. Nu stati cu dureri sau disconfort, oricat de mic este. Dar nici nu abuzati de no-spa.

Haide, putina rabdare pana la beta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corinka, spor la injectat! Doamne ajuta sa fie bine de data asta!

Moti, Mia, Mada va asteptam cu beta babane!

Eu sunt intr-un grup de mamici pe fb si a postat cineva ca o mătușă de-a ei a rămas gravidă la 40 de ani cu trompele legate si spunea ca mai cunoaste si alte cazuri. Voi puteti crede asa ceva? Sa fie oare posibil?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...