Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 147


Recommended Posts

Multumesc, Ana!

In legatura cu trompele, nu stiu ce sa zic... I le-o fi legat prost si s-or fi dezlegat... [:-)))]

Lasand gluma la o parte, o fi posibil si ca procedura asta de legare a trompelor sa se faca prost. Mai bine intreaba un medic. M-ai facut si pe mine curioasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 950
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am crezut ca la fiv 4 sunt deja experta in injectarea de Clexane. M-am intepat cu blandete, am injectat substanta incet, cu grija, n-am presat dupa si totul parea ok.

Azi-dimineata m-am dus la baie si am constatat ca am o pata violet in stanga, unde injectasem. [fal]

M-am resemnat, astept sa vad maine "replica" de pe dreapta, unde am injectat azi. [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corinka, eu fac clexane foarte in lateral, nu stiu exact cum sa îți explic locul, dar nu am vanatai si nici nu ustura asa tare, cred ca vreo 3 am avut in toata perioada si deja au trecut mai bine de 5 luni de cand l-am inceput.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor [flo2]

Si eu am vanatai si punctulete rosii de la Clexane, cateodata ma doare locul ..deci Ana pot sa l fac si mai in lateral?? nu i problema.?

Am facut si eu profilul de trombofilie, si am inteles ca sunt mutanta: am MTHFR C677T heterozigot, PAI-1 4G/5G heterozigot si EPCR prezente alelele A3/A3...E grav ce am?? de fapt in afara de clexane altceva nu am ce lua..Azi incerc sa iau trimitere de la medicul de familie si sa merg la hematolog. In rest ma simt bine, am mai vomitat putin insa parca starea de rau a trecut..destul de repede zic eu...sper ca bb sa fie bine.

 

Motisor ,Mia, Clemence cum va simtiti, va tin pumnii sa auzim doar vesti bune!! [bib]  [bib]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...