Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 147


Recommended Posts

Cu trompa infundata...imposibil Erica

Ligi a scris mai acum cateva zile cineva ca a ramas o tanti la 40 ani si cu trompele legate ... ce imi e legate ce imi e infundate... parca infundate ma gandesc ca e mai mare sansa sa ai surprize  [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 950
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ligi imi vine sa rad cand aud ce mai fabuleaza lumea asta-c-a ramas la 60 de ani gravida,zicea o colega zilele trecute de Iliescu aia  [alcool] ii zic-keep calm,ca nu e chiar asa! pai,cum,ca nu e infiata?ii zic-nu detaliez,da ovocitele nu sunt ale ei,desi nu cred ca ai auzit  [alcool] si a amutit!  [zirea] asa lasa TV ul sa se inteleaga,ca poti face copii si la 100 de ani  [alcool]

 

ca a ramas cu trompe infundate,legate,etc...frate,trompele erau functionale daca a ramas gravida! sau cel putin una.deci nu erau infundate,cel putin una si daca erau legate,erau mai mult dezlegate,,, [alcool]

 

Moti  [soricel] 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ligiuta poate ne faci o surpriza placuta!! [flo2]

Da TV ne minte, in toate felurile, pacat ca nu este nimeni sa se sesizeze, sa nu mai spuna stiri pe jumate, sau stiri care trunchiaza adevarul..sunt atatea exemple..si sunt oameni care chiar cred ce sa spune la tv..

Velvet imi faci o pofta de  [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Analizele hormonale in ziua 1 arata asa:

Estradiol = 19 pg/mL (70 pmol/L)

FSH = 5,74 UI/L

LH = 4,54 UI/L

Analizele mele in ziua 3:

Estradiol = 58 pg/mL (213 pmol/L)
LH = 3,77 UI/L

Vi se par ok?

Aseara am inceput stimularea cu Gonal-f de 225.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...