Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 147


Recommended Posts

  • Răspunsuri 950
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[flo2] Motisor, imi amintesc ca am citit la un moment dat parca aici, la babute. Spuneau fetele ca nu s-ar asocia utrogestanul cu inca ceva, dar nu imi amintesc exact cu ce. De asta intrebasem.

 

Corinka, iti multumesc mult pt raspuns. [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Lutinusul nu se combina cu alte ovule vaginale sau geluri.Restul se pot face coctail.

    Ligi,in josul casutei de raspuns ai doua variante,apesi pe "mai multe optiuni de raspuns",apoi se va deschide o pagina unde in stanga jos ai "alege fisier",selectezi fisierul,apesi "ataseaza acest fisier",apesi si in dreapta "ataseaza la mesaj" si apoi apesi 'posteaza".

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Si eu am primit la unguri ovule vaginale sa le iau pe gura...de ce?!...habar nu am .Daca sunt vaginale se baga in vagin.Ca progesteron oral avem Duphaston si nu da ameteli sau alte chestii.

     Ligi,era subtirel endometru si poate nici foliculul nu era mare.Dar daca data de 15.04 e data ecografiei e cam mult de atunci.Ori mai faci o eco ori astepti sa vina ciclosu.La eco mare lucru nu iti va putea spune,decat ce structura are endometrul si daca colul e deschis.Nu stiu sa ma exprim...eu imi citesc singura ecografiile,adica ecografic stiu cum sa-mi interpretez cum stau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Motisor, stai cuminte si asteapta beta. 

Corinka, bafta la injectat! Doamne ajuta sa vina bebelusul mult dorit!

 

Eu sunt intr-o perioada foarte aglomerata la serviciu, sunt agitata si, desi va citesc zilnic, intru mai rarut. Va trimit cate un gand bun fiecareia si ma rog sa citesc numai vesti bune [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...