Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 147


Recommended Posts

Buna! Desi nu am mai intrat v-am citit in fiecare zi..am avut o saptamana plina..am trecut de la o stare la alta, cand am fost foarte opimista, cand am izbucnit in plans din senin..Chiar aseara m-a sunat o fata cu care m-am imprietenit de doi ani si care stia ca am facut primul FIV (de cel de acum nu mai stie)si e gravida .Mi a spus ca a vazut ca am cam evitat-o dar sa nu fiu suparata ,ca o sa mi se intampe si mie. Am inceput si plang  efectiv fara sa ma pt controla, discutia in sine m-a afectat foarte tare, ma gandeam ce bine ar fi fost sa nu ii fi spus si sa imi vad de treaba fara sa aud compatimirile nimanui..pot sa suport orice dar nu compatimirea cuiva care nu stie ce inseamna durerea asta..

In fine..testul beta il voi face si eu Joi..in a 9a zi .Zilele de asteptare mi se par cele mai grele..e o tortura psihica..Dureri nu am mai avut deloc..Moti, ca si tine si eu abia mai am loc sa bag utrogestanul ala..Duminica , adica in ziua a 5a de la transfer , pe la 11 seara cand m-am dus la baie, am vazut 2 pete dar foarte mici , de un maro deschis, deschis ..Am simtit ca innebunesc de fericire, m am gandit ca poate sunt de la implantare..dar a doua zi am revenit la aceleasi ganduri negative..petele nu s au mai repetat, si oricum erai mici...(dar clar nu era nici utrogestanul, ca acela este alb!!!) In  noaptea aceea am dormit foarte linistita gandidu-ma ca mai am o raza de speranta..Ce parere aveti?Pot fi petele de implantare ?? Sanii nu mai sunt tari deloc dar stiu ca asta nu e o regula..Moti, iti tin pumnii..cum sa dureze hcg ul atat de mult? Doamne..asta e chin..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 950
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mia eu cred ca petele sunt de la implantare, stai linistita nu trebuia sa curga mai mult , si nici dureri nu trebuie sa ai- cel putin eu nu am avut dureri deloc, decat seara ceva junghiuri intr o parte...eu zic ca esti pe drumul cel bun [bib]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am avut deloc pete de implantare , am mai zis nici macar sanii nu ma dureau .... asa ca treaba este relativa .... incearca sa stai ocupata cat mai mult , si lasa gandurile negative , nu aduc nimic bun ! 

 

Adriana si eu fac pipi noaptea cam de 4 ori , si de multe ori nu mai am somn pe la 5 dimineata :( burtica incepe sa creasca usor , observ la blugii m i Xs :))) care devin prea mulati in talie si ma strang , si daca stau in anumite pozitii pot observa cu usurinta uterul marit :) bebe al meu misca intr-o veselie la ultima eco , cu manutele pe sus ! Ce sentiment curat si frumos ! 

Imi doresc ca toate sa ne bucuram in aceeasi masura ! Va imbratisez cu drag  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca prima oara am avut pete de implantare ...acum nimic... mici intepaturi da ... stau cu inima cat un purice pana la beta ... dupa nici nu voi zice cum o voi avea , sper doar sa fie bebe si sa ajung la termen...

 

Daca am beta negativ nu stiu ce o sa ma fac ... deja ma gandesc cu groaza ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offf Motisor , asteptarea nu este usoara din pacate :( majoritatea dintre noi te intelegem perfect , si cred ca aceleasi ganduri le-am vazut fiecare dintre noi ! Eu pot doar sa fiu alaturi de tine virtual , si sa iti doresc sa ai cel mai frumos bebe  [flor]

te imbratisez si te pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...