Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 147


Recommended Posts

  • Răspunsuri 950
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Moti draga, imi pare tare rau....Tu esti o luptatoare, intr-o zi vei fi mamica. Stiu ca nu vei renunta. Te imbratisez cu drag

Motisor e deja mamica, dar si eu cred ca are puterea necesara de a lupta in continuare pentru a-i darui o "fratioara" fetitei sale.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Motisor, nu te lăsa copleșită de tristețe...Îmi imaginez cât îți este de greu, dar e încă o încercare. Vei trece și peste ea (toate fetele sunt aici alături de tine cu vorbe bune și încurajări), întotdeauna lucrurile se așează dacă femeia își dorește foarte mult un copil.

Repetă testul, dacă l-ai făcut prea devreme. Primește o îmbrățișare și de la mine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Motisor  [:(] imi pare f rau...stiu perfect ce simti...si eu am fost f suparata mai ales cand esti aproape digura ca vei reusi...eu cel putin asa eram...se pare ca ne asemanam tare FIV 1 reusit...apoi pierdut din motive diferite si FET nereusit...eu si pt tine eram la fel de increzatoare ca si in cazul meu...ulterior am zis ca poate la mine nu a reusit ca nu am luat prednison sau medrol dar la tine eram sproape convinsa ca va fi bine....o sa trecem si peste asta, ai sa vezi, cateva zile si nu va mai durea asa....te imbratisez si incearca sa cauti ceva vesel zilele astea   [grup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saptamana 22 - 27 mai sunt la curs de specializare la munte in sinaia... il voi lua ca pe o detasare si relaxare ...saptamana aia o sa fie departe de tot si toate si poate ma remontez iar pe 1 iunie pana pe 5 iunie cat e minivacanta vedem unde fugim eu si sotul ... Dupa vedem ce e de facut ... 

 

Oricum testul il repet sambata si nu intrerup medicatia... poate poate am puisori lenesi si se implanteaza foarte tarziu... desi slabe sanse... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E chiar f enervant cand nu intelegem de ce nu reuseste ceva....imi venea si mie sa ma bag cu capul acolo si sa vad ce pisici se intampla....nu va mai zic ca refuzam uneori sa cred ca e adevarat, desi imi venise ciclu dar continuu aveam si parca mai mult cautam semne de graviditate...am mu-a venit ciclul a doua oara deja de joi si am patit ceva interesant....duminica am avut hemoragie...efectuv nu ma puteam ridica de pe toaleta asa picura....mi-a fist frica noaptea sa adorm si ma tot gsndesm daca nu vumva am fost insarcinata si e un avort spontan mai ales ca venise la 24 zile.. ...apoi am avut la un moment dat un cheag destul de mare de consistenta ciudata.   ...deci am impresia ca o iau razna...sunt constienta ca e o menstruatie normala dar mai am pitici pe creier si ma tot gandesc dar daca...ca poate....offf....abia astept vara!!! Poate iti aduni fortele Moti si mergem iar impreuna in iulie august...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...