Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 147


Recommended Posts

Gineta, știu că ești îngrijorată, dar nu e sănătos nici pentru tine nici pentru copil să plângi și să te stresezi.  Ai unde să mergi pentru a mai cere o părere? Că răspunsuri de-astea misterioase cu rugatul primești de la preot, nu de la oameni de știință serioși. Iar uneori în timp ce te rogi poate poți face lucruri concrete - luat alte medicamente, crescut/ scăzut doze, etc. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 950
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Annak :)))) m-ai facut sa rad da la faza cu strabunica :)) 

 

Am aflat acum ca imbatranirea placentei si hematomul ar avea legatura cu trombofilia ... eu fac clexane 0,2 .... ma programez la hematolog sa vedem daca mareste doza 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele [flo2]  [flo2]

 

Gineta, avand in vedere ca iei clexane prescris de hematolog, nu trebuia sa dozezi ceva analize lunar, pentru a vedea daca clexane 0.2 este de-ajuns sau trebuie marita doza? 

Cate probleme apar pe parcursul sarcinii, unele nici nu ti trec prin cap...cred ca linistite pe deplin vom fi cand ne vom vedea copilasii in brate...pana atunci stam cu inima stransa.

 

O zii frumoasa tuturor [flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, azi mi-am facut suvite....asa de suparare...

Lore te inteleg perfect....si eu o cam luasem pe aratura, sperand ca a gresit cu ceva analiza si eu totusi sigur sunt gravida....cd mi-a venit ciclu de 8 zile si apoi la 2 saptamani inca 6.....mi-am revenit din visare....Acu ca intarzie .... incep iar sa visez, dar.... Ma credeti ca intr-o singura zi am o gramada de stari....ba ca gata ma duc sa cumpar test (ma duc sa fac beta) si macar ma lamuresc....ba nu ma duc ca poate totusi e ceva si sa nu imi stric visarea....si incep sa simt mirosuri, parca imi vine si asa rau cateodata....apoi iar imi revin si imi dau seama ca sunt cam dusa cu capul....Asa ca de dimineata m-am enervat si m-am dus sa imi fac suvite....

Mia azi parca faceai beta nu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...