Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 147


Recommended Posts

Corinka, nimic...au sarit tastele de la laptop de la atatea refreshuri!! Sunt cu ochii pe siteul lor de la ora 11..e 4 fara 20 si nimic..Nu am fost decat la masa de doua ori si la baie!! 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 950
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu, l-am facut la Synevo..Culmea, ca toate rezultatele  analizelor facute la ei veneau foarte repede..azi vor sa-mi testeze limitele!!

Macar m-am ales cu un leucoplast cu animalute, mereu mi-au placut astea pentru copii!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello, gagici! 

 

Ligi, iti sta ff bine, ma bate si pe mine gandul sa ma vopsesc, cred ca profit ca am o nunta sapt viitoare si bag si eu capul in vopsea :))

 

Mia, eu la MedLife, primul beta l-am primit la 12:30, al doi-lea la 11:30 si ma asteptam ca al treilea sa fie tot pe atunci. am inceput de la 11 cu refresh-ul, si am tinut-o asa pana la 2, cand m-a sunat asistenta :( mi-am dat seama cand am vazut ca suna... offf

te asteptam cu o super-beta  [flo2]

 

ana, mie mi-a venit prolutonul de la farmexpres dupa 2 sapt fara o zi, dar a fost si pastele intre.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sambata repet beta si tot sambata primesc si rezultatul teoretic... Sotu a zis ca poate duminica s-a prins ceva si eu cand am facut luni era prea devreme... asa ca sa mai agonizez nitel imi face scenarii ...offff

 

 

Practic l-ai facut in ziua 7,nu??Ca tu parca Luni ai avut transferul, si eu Marti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...