Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 147


Recommended Posts

     Mey girls,din cate stiu eu se poate face grup privat aici pe forum unde punem pune poze si in afara de membrii din grup nu se pot vizualiza.Daca sunteti interesate imi spuneti si ma documentez ce si cum trebuie.Stiu ca la odisei au si grupuri unde fetele pun pozite si altcineva in afara de ele nu le vede nimeni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 950
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mia felicitari!!! [fiesta]  [fiesta]  [fiesta]

Azi toata ziua am urmarit sa vad ce rezultat ne dai....ma bucur ca mai vin si vesti bune! E f buna val la beta.... Ai mare grija de tine si un bebe lipicios de 9 luni iti doresc! .....acum abia astept sa fac FIV iar....cand vad rezultate bune parca ma mai ambitionez si eu si ma cuprind usor emotiile de parca despre mine ar fi.... [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, Mia!!!! Dr Hanna a avut inca odata mana buna..de acum sa te protejezi cat mai mult.

Abia astept august , sa ma duc sa iau si ceilalti doi puiuti ramasi si poate reusesc sa-i fac baietelului meu o surioara sau un fratior.

 

Motisor, inca mai sper pt tine...iti spun din proprie experienta...m-am grabit sa fac beta...A iesit negativ...era intr-o vineri...am plans , am urlat de durere, am oprit tratamentul...luni am fost din nou la beta, nustiu ce mai speram...cand a venit rezultatul , era 30...dupa aceea in ziua 9 de la transfer aveam sangerare...daca nu repetam beta, azi poate nu imi mai tineam baiatul in brate..

 

Velvet, draga mea, iti doresc multa putere..sper ca intr-o zi, o sa le dai totusi o sansa puiutilor tai...este greu intr-adevar..dar gandeste-te ca ai fi putut avea un copil cu el..

Chiar daca sunt la stadiul​ de celula, ei exista si sunt numai ai tai..se merita sacrificiul.

Multa putere, draga mea.

 

Dana, am plans pt tine, durerea a fost mare...sper sa o poti lua de la capat si sa ajungi cu bine la termen.

 

Doresc tuturor fetelor, reusite si sa nu va pierdeti speranta, miracole exista..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim, Lara!

Teoretic, cred ca eu urmez la testarea beta! In vreo 3 saptamani...

Spun teoretic pentru ca ma astept la orice, doar am avut si o FIV fara transfer.

Mia, beau un pahar de sampanie in cinstea voastra (acum suteti doi). Doar virtual il beau pentru ca teoretic sunt si eu insarcinata in saptamana 1! [alcool]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lara multumesc pentru incurajari si sper din suflet sa ai dreptate , sa vin aici si sa spun ca m.am grabit si nu am avut incredere deplina in puii mei ... Sambata vad la beta ce imi va iesi ...poate un miracol , medicatia nu am intrerupt.o deloc ... Asa ca sper inca la un miracol... E greu sa reusesti o data aceasta minune si sa nu ajungi cu sarcina la termen ... Dupa devii mai sceptic ... 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Motisor, inca mai sunt sanse, am citit ca la blasto,desi se spune ca se implanteaza aproape imediat dupa transfer, fereastra este de 1-5 zile!

 

Eu sunt inca euforica dar si foarte obosita, de doua nopti nu am dormit bine, azi noapte pur si simplu am visat intruna, putinul care l-am dormit, ba ca sunt la laborator, ba ca mi a venit rezultatul..a fost o zi epuizanta..dar toata asteptarea a meritat!

Sambata ma duc sa repet beta dar la alt laborator..caci cel la care am facut azi nu are program de recoltare si sambata, sa mai repet si progesteronul sambata sau cand se mai repeta?

Sotul a primit si el vestea, abia se trezise, nu cred ca a procesat prea bine, o tinea una si buna ca si daca era negativ noi tot eram bine si nu trebuia sa ma agit..agitatie..auziti la el :))) daca ar fi vazut cum aratam azi de transfigurata , ore intregi in fata laptopului...   [:-)))]

El cred ca abia acum incepe sa realizeze  [:-)))] sunt sigura ca a si plans dar se tine tare in fata mea, eu sunt plangaciosul familiei, e clar!

As vrea atat de mult sa ajungem toate sa ne vedem cu  [bib]  in brate! Dea, eu as fi tare interesata de treaba cu pozele secrete  [:)]  [:)]

Corinka, tu urmezi!! Credeti-ma ca pentru mine cee ce s-a intamplat azi a fost o minune!!  Sa se prinda in uterul meu cu ..nici nu va mai repet ca v-am zapacit cu stiti voi ce  [:-)))]

Prindeti toate curaj ..eu de aici am prins..i am si zis mamei mai devreme ca m-a ajutat enorm sa aflu atat de multe lucruri, mai ales ca eram atat de dezamagita dupa prima nereusita, insa cand am vazut cat s-au zbatut alte fete, am zis ca inca nu e cazul sa ma plang..si multumesc lui Doamne Doamne ca mi-a luminat mintea sa ma duc la Reprofit unde mi-au zis sa mai fac un FIV cu ale mele..poate daca nu as fi incercat as fi regretat toata viata..

Aura, Lore, Ramo, Dana,Motisor,Annak,Dea, Velvet ,Piscotel,Ligiutza,Mititica, Laurita, abia astept sa va vad si pe voi in starea asta  [alcool] Corinka, tu esti ca si trecuta, vorba aia :))) sper ca nu am uitat pe nimeni!!

Credeti-ma ca dupa tot ce am citit aici imi este si frica sa ma bucur, dar  ma simt ca si cum am iesit la mal dupa ce am inotat sute de kilometri in valurile unui ocean, nu stiu ce este dincolo..dar acum sunt bine... si vreau sa-mi trag un pic sufletul dupa toata patima asta..sa ma bucur ca am atins tarmul..

Va imbratisez pe toate! Si credeti-ma ca sprijinul vostru a contat enorm!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mia  [fiesta]  Felicitari din toata inima !!!!! Super Beta !!!! Si la mine avea valoare de gemeni , desi era transferat un singur blastocit !!! Avem bebei grasani !!!! [bib]

 

Sa aveti toate o zi minunata !!!!! Va pup  [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...