Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 147


Recommended Posts

    Daca deseara faci Ovitrele nu ar trebui sa incepi la 48h cu progesteronul?!Eu asa am peimit mereu.Si cehii la fel imi dadusera.Daca foliculul a ajuns la 20mm si corpul tau va produce proges,deci nu e asa stres ca il vei incepe cu 12h mai tarziu.Estradioulul l-ai analizat?Stiu ca sunt stresanta...dar ce-mi puteti face?!

    Piscotico si Moti,o ruga va fii spusa si din partea mea.

    Pisco,inca una si ma duc:esti convinsa ca puiutul de 6cel a fost decongelat in iarna?!Tot am vrut sa te intreb,pt ca dr daca a spus ca doar unul vei transfera nu vad de ce i-ar fii congelat impreuna.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 950
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dea, Ovitrelle fac maine la 20:00. Si cica Utrogestanul sa il incep de luni. Estradiolul a fost 225 pmol/L, cam la limita de sus, cred. PK nu a comentat insa rezultatele. Sper sa fie ok. PK mi-a scris prin ianuarie ca el isi aminteste ca fusesera congelati impreuna...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dea, nu esti deloc stresanta :)) De la tine am invatat atat de multe lucruri....

Estradiol 225 pmol/L inseamna cam 68 pg/ml. Stiu ca e cam mare, parca ar fi trebuit sub 50 sau 60, nu?

LH e si el un pic maricel, 8,5 mUI/ml

Progesteron 2,07 nmol/L

TSH 1,37 microUI/mL

Nu stiu de ce, dar de data asta am hotarat sa nu ma mai stresez atata cu analizele. Daca PK mi-a dat ok-ul stiind toate valorile, ma gandesc ca poate ar trebui sa am incredere in el :)

Multumesc mult tuturor pentru gandurile bune!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...