Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 147


Recommended Posts

Fetelor, va pup pe toate. Azi (ziua 7) am fost iar in Ungaria.

Estradiol = 805,1 pg/mL
LH = 2,8 UI/L
Endometru - 13 mm
S-a mai vazut un folicul pe dreapta, deci am 5 acolo, iar pe stanga tot 3, cum erau si miercuri. Au dimensiuni intre 11 si 13 mm. Vi se par mari diferentele intre ei? Luni, in ziua 10, ma duc iar la monitorizare si aflu cand va fi punctia.
Iar de maine incepem "diversificarea" cu Cetrotide si Menopur. Doctorul a vrut initial sa-mi dea Bemfola, dar a schimbat cu Menopur ca sa nu ma mai chinui cu pen-urile acelea tampite de Bemfola.
Piscotel, noi vom astepta si suferi impreuna se pare, tu cu un usor avans. Sa dea Dumnezeu sa avem amandoua bebei in aceeasi perioada!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 950
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Piscotel, gând bun și de la mine și o îmbrățișare ! Motisor să fie cu noroc și să vii mâine cu vești bune. Fetelor, eu am trecut la artileria grea și mă bag la analize serioase, că se pare că a înnebunit lupul și luna asta FSH-ul nu mai e 19.7 ca în martie, ci 10.6. Insistența e mama succesului, sper că nu și a nebuniei. Azi mi-am numărat ouăle și par a fi vreo 4-5 antrali în ziua 4. M-oi duce la cehi lunile viitoare, să vedem ce zic geneticele și restul, că la noi toate îs belite.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Nu te stresa Pisco.Cand contine ovocit vei avea si un proges natural produs de corpul galben ramas de la ovocitul eliberat.Daca nu contine ovocit oricum il vei sparge cu Ovitrelle si asta da comanda corpului ca a existat ovulatie si trebuie sa produca progesteron.Estradiolul inainte de ovulatie ar trebui sa fie minim 150pg cand exista ovocit in folicul.Nu a fost mare la inceput mai ales daca ai mers pe natural,regula se aplica la fiv de obicei.

    Cori,pt z7 esti ok.Endometru nu va creste atat pt ca vei baga Cetrotide.

    Si uite ca si ajutorul de serif a prins o luna care i-a dat curaj la pasul urmator,bravo Anna,sa fie intr-un ceas bun!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo fetelor (Piscotel si Annak), ma bucur sa aud ca ati prins curaj. Doamne ajuta sa fie luna voastră norocoasă!

Corinka baftă!

Motisor, îți doresc sa ai parte de o minune!

Si noi am fost azi la eco, bebe are deja 850g, destul de grasut, dar nu ma mir ca deja am pus 11 kg, pana acum e totul bine si-a scos si cordonul de pe gât asa ca sunt mai linistită acum.

Va  [pup] !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...