Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 147


Recommended Posts

fete  [hia]  [flo2]

 

eu intru sa va citesc,sa va incurajez si sa ma rog pt voi.

 

Piscotel Doamne ajuta sa ai un pinguinas puternic si sa fie totul bine!  [pup]  [cupisi]

 

Moti  [ruga]

 

cori iti tin pumnii stransi!  [flo2]

 

mia beta babana sa ai!  [floare3]

 

Anna pe cai,ca se filmeaza!  [:D] hai cu vestile bune !  [clo]

 

un curcubeu frumos sa fie viata voastra!

 

va pup pe toate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 950
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Feteloor! Multa bafra va doresc!! Cori, Anna, Piscotel...toate sunteti in focuri...ne rugam de Barbosu sa va ajute  [ruga] uite ca l-am si gasit  [ilp]

Motisor sper ca maine sa fie totul ok [iartama]  dar te rog sa nu fii f dezamagita daca nu iese...lasa ca ne scuturam noi de praf si ne pregatim de alergat cat de repede posibil   [hippi]

Noapte buna fetelor! [nani]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deja primisem beta negativ ca pe o posibila varianta ... Daca ar fii analiza schimata in pozitiv atunci ar fii schimbare mare de situatie .... In cazul in care primesc ca si prima oara se confirma ceea ce stiam .

 

S.a aranjat atat de bine aceat moment incat nu o sa am timp sa stau sa imi plang ... Doar voi devenii mai ambitioasa ... Am incercat sa o pregateac pe mama pt ca la fiv 2 i.am specificat ca as face un fel de IUI  [:-)))] si cand sa o pregatesc de un esec stii ceimi zice? Ca Barbosul imi da copil cand vrea el nu cand vrem noi ...  [batcap] Uite de asta nu am zis de fiv ... Cine stie ce perla scotea...

 

 

Fetele cochetele va pupacesc pe fiecare [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, am transportat Ovitrelle-ul cu masina intre 7 si 9:30 in dimineata asta. Oare mai e bun? Credeti ca ar trebui sa cumpar alta cutie? N-am avut cum sa-l tin la rece in masina. Nici cald tare nu a fost, dar clar au fost mai multe grade decat in frigider. Acum sunt stresata ca nu mai e eficient :((( 

Si nici Clexane-ul nu pot garanta ca va sta sub 25 de grade pana la hotelul din Budapesta....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...