Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 147


Recommended Posts

Nu m-am bucurat de "statutul" de graviduta decat o saptamana. Primul beta 17 (facut ff devreme), al doilea 40 (la 3 zile de la primul-deja cred ca se oprise). Urmatorul beta l-am repetat dupa cateva zile, a fost 7. Da, cu acel embriolog am facut si noi. Intr-adevar, cred ca e vorba si de sansa. Un fel de loterie. Sau un ajutor divin - eu in el am sperat pana in ultimul moment, dar nu a fost sa fie. Dar va fi pe viitor, stiu asta :) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 950
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aura totul depinde de tine, de voi si mai ales de puisor ... Nu a fost sa fie acum... Eu care sunt trecuta prin doua fiv cu doua rateuri iti pot spune ca mi.a fost mai usor sa accept fiv2 cu beta negativa decat fiv1 cu beta pozitiva si ajunsa pana la aproape 20 saptamani...si sa il pierd . 

 

Important este sa nu va descurajati si sa va pregatiti pt urmatoarea etapa ... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Important este sa nu renunti, Aura. Sanse sunt, pentru ca timpul este de partea ta. Din pacate pentru mine, ma apropii vertiginos de 40 de ani. Mi-am facut-o singura. Cand aveam varsta ta, copiii erau un proiect viitor, desi eram casatorita de un an. Am amanat acel proiect pentru ca un alt proiect, atunci prioritar, s-a lungit un pic. Abia la 33 ani am demarar proiectul bebe si m-am dus la medic dupa ce a mai trecut un an fara rezultat.

Sunt exemplul clasic "asa nu"!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si la fiv 2 la fel am facut ... Hiperstimulare scrie pe mine... Problema este ca imi doresc sa fac fiv3 cu rezultate mult mai bune... Blasto mai multi si de calitate ... O sa ma documentez cu privire la medicatie si pt mine si pt el... Am decis impreuna cu sotu sa facem 3 luni tratament si dupa sa refacem spermograma si anumute analize ... 

 

Intre timp ma pot documenta de clinici ... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de incurajari, o sa mai fac cate ceva, la un moment dat. 

moti, nici nu vreau sa stiu cum e sa pierzi sarcina la 20 de saptamani. Clar e mai bn beta negativ. Dar pe mine sincer m-a ajutat putin psihic sa stiu ca s-a implantat, pt viitor. Ma lasa sa sper ca poate sa fie bine...candva! 

mia, sa vii cu beta strong! 

Fetele,  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...