Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 147


Recommended Posts

  • Răspunsuri 950
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Ce liniste e pe aici... [:-/] Corinka, tu ce mai faci, te odihnesti? Esti in concediu perioada asta de asteptare?

Mi-am luat concediu 3 zile (29-31 mai), dupa care vine minivacanta de Rusalii, iar de marti ma duc la serviciu. Mi-am aranjat treburile astfel incat sa nu fiu prea ocupata pana la beta.

Mai mult lenevesc in pat acum. Dr meu recomanda 3-4 zile de odihna la pat dupa ET, dupa care activitate normala. Sotul e liber numai in weekend, asa ca atunci ne vom plimba, probabil.

Tu ce program ai, Pisco?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor. [flo2]

 

Corinka si Piscotel, va doresc la amandoua cate un beta mare pozitiv. [bib]  [bib] .cand va testati?? 

 

Dea, am o curiozitate, aveti permis de pescuit ?? cum se poate obtine pt cateva zile? intreb pt ca si sotului meu ii place pescuitul ( eu stau pe langa el dar ma plictisesc de mor) si as fi vrut sa il duc la dunare intr un weekend doar pt pescuit. Ati prins destul peste, cred ca esti experta la curatat peste [:)]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor.

Piscotel si Corinka va tin pumnii.

Ana, parca tu ai comandat vaccinul hepatitic B de la Farmexpress?

Ai reusit sa intri in posesia lui? Cat te-a costat? De la ce producator e?

Trebuie sa dau si eu comanda si ma gandeam sa stiu.

Pupici tuturor fetelor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miki, da eu am comandat vaccinul, a venit saptamana trecuta, am pus comanda in 12 mai, in 13 am trimis prin posta reteta in original, iar in 24 a ajuns comanda. Pentru 2 vaccinuri + transport care este putin mai scump deoarece se tine in conditii speciale la rece, am platit 552 lei. Ciudat este ca pe site la pretul vaccinului era trecut 38 euro, iar in factura apare 50 euro, dar nu mai conteaza, important ca am reusit sa facem rost de el. Furnizorul este pharma expressz kft. Ungaria

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...