Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 147


Recommended Posts

  • Răspunsuri 950
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Inca o saptamana de suspans.. [:)] intre timp ocupati gandurile cu altceva, e greu stiu, cauti simptome, insa crede-ma e mult prea devreme pt ele...

 

Ana te ai hotarat unde nasti??la stat /privat? azi m-am uitat pe preturi la privat...mi se par ff mari pt salariile noastre...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, eu voi naste la stat, nu vad rostul sa platesc 6000 la privat pentru 4-5 zile cat stau acolo, iar daca doamne fereste apar complicatii tot la stat ajung. Cumnata mea a nascut saptamana trecuta tot la stat, a fost foarte bine si sincer nu cred ca a cheltuit mai mult de 1500 lei cu totul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Adriana pt cateva zile nu merge sa faci permis.Permisul se face pe anul in curs,e valabil tot anul pe raza jud Timis(in apele curgatoare) exceptand baltile private unde se plateste separat la intrarea pe balta.Pretul cel mai mic(80-85lei/an) il are filiala Banatul.Pt apele de frontiera ca Dunarea mai trebuie pusa inca o stampila de la pol de frontiera,dar se ocupa tot filiala de asta daca spuneti ca mergeti la Dunare(e gratis) si sa va puna pe jud Caras,Timis,Mehedinti.Daca pescuiti in alta zona de Dunare mai indepartata de noi intrebati la filiala unde ar trebui sa mai mergeti.Daca mai vrei detalii de cate lansete ai voie sau ce monturi sunt legale ma faci atenta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, eu voi naste la stat, nu vad rostul sa platesc 6000 la privat pentru 4-5 zile cat stau acolo, iar daca doamne fereste apar complicatii tot la stat ajung. Cumnata mea a nascut saptamana trecuta tot la stat, a fost foarte bine si sincer nu cred ca a cheltuit mai mult de 1500 lei cu totul.

Da Ana sunt de acord cu tine, azi m-am uitat asa din plictiseala, si sincer mi se pare mult..insa sa stii ca sunt multe fete care opteaza pt privat.Eu mai am mult si bine pana atunci [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...