Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 147


Recommended Posts

  • Răspunsuri 950
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Clemence felicitări !!!

Ana pai asa tot sa naști la stat,eu nu am întâlnit pe nimeni la stat sa nu accepte șpagă,ce sa zic ca si la Wellborn cand am facut histerosonografia am dat la o asistenta.

Va pup fetelor de 1 Iunie si va urez la mulți ani!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clemence felicitari! Sarcina usoara pana la termen!

La multi ani tuturor copiilor!

Dana stiu ca e greu de crezut ca la noi in tara mai exista asa ceva, si noi ne-am mirat, mai ales ca eu si la monitorizarile pt fiv am dat dr cate ceva, pt ca am fost fraiera si fiind prima data nu am stiut cum se procedeaza si nici nu am avut pe cine sa intreb (forumul nu il descoperisem inca) si credeti ca a refuzat macar odata?!!! Niciodata!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Clemence felicitari! Sarcina usoara pana la termen! La multi ani tuturor copiilor! Dana stiu ca e greu de crezut ca la noi in tara mai exista asa ceva, si noi ne-am mirat, mai ales ca eu si la monitorizarile pt fiv am dat dr cate ceva, pt ca am fost fraiera si fiind prima data nu am stiut cum se procedeaza si nici nu am avut pe cine sa intreb (forumul nu il descoperisem inca) si credeti ca a refuzat macar odata?!!! Niciodata!

Doamne ferește sa refuze!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa tineam si eu minte, dar nu eram sigura. Niciodata nu am dat vreo atentie la medic la clinica privata in Romania, in Ungaria nici atat! Mi se pare de-a dreptul straniu!

Singura persoana careia i-am oferit ceva in particular a fost asistenta doctoritei ginecolog pe care o frecventez, de doua ori, dar asta pentru ca ne-a facut niste servicii personale, respectiv ne-a recoltat sange mie si sotului, la solicitarea noastra, pe care le-am trimis noi prin curier la analize genetice in alt oras.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum stau si ma gandesc ca le-as fi putut da cate ceva si la doua asistente din Debretin, care mi-au injectat Cetrotide fara nicio obligatie, doar la rugamintea mea, ca asa imi sugerase doctorul. Trebuia sa fac injectiile cand eram la clinica, asa ca singurul meu argument a fost "Dr. L. a spus sa va rog sa-mi faceti injectia". Evident ca nu m-au refuzat... Poate ar fi fost dragut sa ma fi revansat si eu, dar nu m-am gandit...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...