Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 147


Recommended Posts

  • Răspunsuri 950
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Piscotel cum te simti?  [cupisi]  [pup] am uitat cand faci beta .

 

cori tu esti bine?  [flo2]

 

eu am uitat ca melatonina se intrerupe la menstra ,ieri am fost Z 2 si am luat si aseara  [alcool] o intrerup pana dupa ovulatie,nu?parca asa am retinut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Piscotel cum te simti? [cupisi] [pup] am uitat cand faci beta . cori tu esti bine? [flo2] eu am uitat ca melatonina se intrerupe la menstra ,ieri am fost Z 2 si am luat si aseara [alcool] o intrerup pana dupa ovulatie,nu?parca asa am retinut.

Buna dimineata!

Marti, pe 6 iunie, face Piscotel beta, iar eu luni, in 12 iunie.

Sunt bine, atata doar ca ma cam supara burtica. Am dureri de uter, mai exact, mal ales dimineata inainte sa merg la baie, probabil pentru ca beau multa apa. Sper sa fie de bine.

Voi, fetelor, ce mai faceti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am dureri de burta uneori ca inainte de menstruatie, ceea ce ma cam sperie.  In plus fata de data trecuta, acum imi simt sanii tensionati si durerosi de duminica seara. Daaaar, avand in vedere ca am pus mai mult progesteron ca data trecuta, acesta ar putea fi motivul. Sau faptul ca trebuie sa vina mensta...

Nu mai sunt optimista.

Velvet, te imbratisez strans  [pup]  [cupisi]

Cori, un gand bun pentru tine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel eu ma rog pt tine  [pup]  [zana]

 

imi dau seama,a N a oara,vazand si niste imagini la tv de ieri cu copii,ca nimic nu mi-am dorit in viata asta mai mult ca un om iubit si un copil.sa repir prin ei si pt ei...si-am ramas fara nimic.doar cu umbre si poveri...

 

merg asa inainte,poate o fi altceva mai bun intr-o zi...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Clemence felicitari,sarcina la termen fara peripetii! Off,imi merge f prost netul si nu pot pune maimutoaie:((( Alisa,in nmol vine vreo 5,cum ti-a spus si Dana(se inmulteste valoarea cu 3,2) si Taifun e dr bun,dar nu tine cont de analize din pacate.Daca endometrul a avut structura trilaminara atunci valoarea nu e chiar asa mare.Dr Albu face transfer si pe proges de 1,5ng si are succese. La multi ani fetelor(ca sunteti totusi pruncii cuiva),deci la multi ani noua,tuturor si pruncilor care ii aveti acasa,la purtator sau inca pinguini! Pana nu imi repara astia netul ne mai lungim putin...cum e we liber prelungit nu se vor grabi:(((

 

Dea, iti multumesc mult de tot!  [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...