Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 147


Recommended Posts

  • Răspunsuri 950
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Velvet  mai știu o fata care face fiv cu fostul. E peste puterile mele de a înțelege. Recunosc că nu știu cum este. Tu măcar ai pinguinii dar ea urmează să îi facă. Eu cred ca as simți furie, ură daca mi-ar face așa ceva si nu as mai vrea copil de la el. Viitorul sot ar arccepta mai ușor un copil daca ar fi cu gameți donati, eu la asta m- am gândit, la inseminare. Dar sunt complicate lucrurile și poate nu mă pricep. 

Poate e cineva la orizont și atunci merita sa mai aștepți. ? 

Ai avut dreptate, au fost puternici embrionii mei. Nu mai credeam că o sa reușesc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maru nu,n-as face FIV fresh niciodata in conditiile astea.si fostul fetei respective vrea sa mai doneze pt ea,fosta?  [alcool]  eu...nu-l urasc.inca mai am sentimente amestecate,nici nu le pot defini... acel cineva vrea copilul lui,de ani de zile...si e optimist.acum ,numai Dumnezeu stie.eu am vazut ca nu stiu nimic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi Corinka!  Îți țin pumnii strânși să fie hotărât Beta ! [flo2]  [flo2]  [flo2]

Eu nu am avut curaj să merg la beta decât după ce am văzut  test pozitiv. La test chiar dacă iese o liniuță mai poți să speri. Chiar mă gândeam când am primit prima data beta pe mail, că nu as fi deschis mailul daca nu știam că e pozitiv. As fi dat forward cuiva! [:-)))]

Îți țin pumnii strânși de tot!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si cat era beta cand a iesit testul pozitiv? Si in a cata zi de la ET erai?

Eu n-am facut niciodata teste de urina inainte de beta dupa niciun ET, iar asta e al patrulea ET.

De fapt, de cand cu FIV, am facut un singur test de sarcina, dar exact invers decat tine. La primul meu ET am avut beta 1232 dupa 14 zile, iar cand am ajuns acasa am facut un test asa, de colectie. Iti dai seama ca la asa valoare s-au colorat ambele linii aproape instant! Si acum il am.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet, Știu, pai chiar am zis că e altceva la tine. Deja sunt puii tăi acolo. Incerc sa mă pun in locul tau și nu îmi dau seama ce as face. Doar daca ajung acolo cred că as ști ce vreau și ce simt. Din afara e ușor să îți dai cu părerea. Așa că fa ce simți tu că este mai bine pentru tine.

Da, ea a mers chiar în altă țară cu el și a fost eșec din păcate pentru ea. Nu a dat detalii, decât că sunt divorțați și spera să iasă din prima pt că sunt divorțați, cam asta a zis. Cred că tot cu el va încerca și data viitoare.

As putea înțelege chestia asta intr- un fel pentru că nu îmi place ideea de anonim, dar parca l-aș lua pe altul daca as putea. Sau anonim daca m- as împăca cu ideea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corinka in ziua 6 de la FET, cu prima urină a ieșit slab pozitiv. Era un stilou no name. Nu am mai auzit firma, am și uitat cum se numea. Pt că a ieșit pozitiv, Seara am reușit să mă furișez sa fac beta. Următoarea zi am primit rezultatul 40 și i-am zis și sotului. Eu cred că se prinseseră doi, de aceea a ieșit repede.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...