Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 147


Recommended Posts

Maru,muktumes  de urare.asemenea.eu am.avut un singur blasto de 5 zile transferat,beta in ziua 9 de 587, apoi 1386 si 4876.a fost mai voinic  [:-)))] joia aceasta facem 8 saptamani si sunt iar la eco.emotiile sunt la fel de mari...apropo de clexane cehii au zis sa intrerup la 10 sapt dar eu sigur voi continua pana in sapt 12 .la fel au zis si de progesteron dar eu am schema mea [:-)))] o sa vad ce zice si doctorul de aici..abia astept sa treaca zilele.inca nu am spus prietenilor,decat parintii stiu.eu sunt putin traumatizata inca..a venit o cunostinta sa ia ceva de la mine si este in luna a 8a.Si a aratat burtica si mamei si cumnatei mele care era la noi si numai despre copil a vb 15 min cat a stat..apoi a spus ca are o cu prietena care nu poate sa ramana si face acum analize..probabil se astepta sa spun ceva ca stia ca eu nu raman insa nu numai ca nu am comentat nimic dar m am bagat ca un melc in carapace..inca nu realizez ca si eu am.reusit..sau poate realizez dar inca imi este foarte teama si simt aceeasi aversiune pentru cei care isi striga in gura mare reusita fata de altii de care stiu  ca nu pot..si cand am mers la eco era o gravida in luna a 7a cred ,cu gemeni si cand a iesit de la eco a inceput sa vb despre copii dar atat de tare..se auzea in tot holul acela de asteptare..si erau si fete care clar erau acolo cu probleme..doctorul la care merg face fiv..mi a dat o stare foarte proasta ! E clar ca nu am depasit problema..in alta ordine de idei..am intrat sa ii fac galerie Corinkai si iar am.inceput sa o iau pe campii [:-)))] iti tin pumnii!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 950
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Moti amandoua om fi defecte  [alcool]  nu conteaza firma,ci ca luam de 3 mg.

 

mia  [flo2]  eu si daca voi avea vreodata copilul meu,n-o sa uit niciodata anii astia,multi,de durere si cea mai mare suferinta.si nu voi suporta niciodata sa se zica ceva de femeile care lupta din greu pt un copil.o sa le dau peste bot mereu celor care au gura prea mare si vorbeste fara ei...nu cred ca o sa trec vreodata in alta barca,chiar daca-mi voi strange copilul la piept.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut cu drag babutele.

Teoretic, vin cu o veste buna, in sensul ca testul este pozitiv, 353 in ziua 14. Sunt ingrijorata, insa, de ritmul de crestere.

Valorile au fost asa (primele valori influentate, probabil, de Ovitrelle, pe care l-am avut in schema dupa transfer:

Ziua 10 - 123

Ziua 12 - 222

Ziua 14- 353

Medicul a incercat sa ma linisteasca, a zis ca sunt laboratoare diferite si ca dublarea nu e o regula, dar mi-e teama ca beta creste prea lent.

Cata vreme creste, sper in continuare.

Voi lua in continuare Medrol si voi injecta doze mici de hcg (Ovitrelle) din doua in doua zile, motiv pentru care nici nu voi mai putea doza pentru ca influenteaza rezultatul.

Am nevoie de rugaciunile voastre.

Va inbratisez cu drag pe toate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...