Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Letitia, la multi ani printului mostenitor! Multa bafta la examene!

 

Buflea ma bucur enorm ca ai reaparut si cel mai important, cu zambetul pe buze.

 

Devoska, felicitari si tie pt job. Stiu ca in chimie e ff greu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello voua, in sfarsit se arata vreme de primavara/vara si pe-aici. Azi dimi am venit la serviciu doar in sacou, s-a incalzit afara.  [fluturas]

La noi sunt, iar, o gramada de activitati prin oras, nici nu-mi vine sa cred ca noi stam acasa. Alex este zilnic in spatele blocului, mai mult singura in ultimele zile, iese cu mingea si trotineta, sta cat sta, vine sus, coboara iar. Dar macar nu mai trage de mine s-o scot la plimbare. Am terminat Harry Potter 1 si duminica ne-am uitat la film. Ma gandeam ca o sa-i fie frica de Cap-de-Mort si cand colo Alex a plans cand Harry isi vede parintii in Oglinda lui Erised, cu lacrimi si tot tacamul. A inceput sa planga si la sfarsit cand Hagrid ii da lui Harry albumul cu poze.  [sad] Vrea sa trecem la vol 2 , dar eu ma gandesc sa mai amanam. 

Am o gramada de haine de calcat, vreau sa termin pana joi. Vineri vreau sa fac cateva sarmalute, sambata trebuie sa gatesc si planuiesc un tiramisu si briose ptr Rusalii. 

Pa. Spor la munca.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello

 

Coca multumesc. Saptamina asta e in vacanta, apoi inca 3 examene si gata.

 

La noi e frumos si azi, sintem liberi si avem program administrativ. [:)]  Ieri am fost la Oxford, pruncul vrea sa aplice si acolo la facultate [fri]  si intr-o luna se duce la zi deschisa cu tac-su. Va fi extrem de aglomerat, asa ca am fost ieri in recunoastere. Am mai fost pe acolo cind avea el 1 an! La fel de aglomerat ca si acum, obositor, de-abia am asteptat sa ma intorc acasa. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineața si de la mine,

 

Cinste eroilor, ca azi e Memorial Day, suntem liberi si ploua. Sambata si duminica am stat numai prin vizite ...mvai, si ce "rau" ne-a fost.

 

Azi zac ...aveam de gand sa gradinaresc dar nu ma lasa ploaia.

 

Leti, Oxford suna foarte elitist ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, felicitari pentru job! Ma bucur mult ca ai reusit.. intr-adevar, in obtinerea unui job sunt importante si criteriile astea subiective (chimii, simpatii, cum te vede potentialul angajator, cum te vinzi etc). Parca conteaza mai mult decat cele obiective (studii, experienta, abilitati). 

Bine ca esti pe drumul cel bun. Ai inceput deja? Sau urmeaza sa intri pe post?

Si pana la urma nu am inteles ce s-a intamplat cu vechiul job? S-a desfiintat compania si v-au dat preaviz? Ai gasit job inainte de expirarea preavizului?

 

Sanatate multa lui Alex. Nici nu stiu ce sa zic.... din moment ce a reusit sa alerge (si sa si iasa pe locul 3!) inseamna ca piciorul e bine, sau merge spre bine.... daca totusi mai sunt dureri, mai trebuie investigat, cine stie ce "ramasita" o mai fi.... Doctorul ce a mai zis, de la ce pot fi aceste dureri? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...