Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc Michelle.

 

Nu stiu daca v-am spus, vreau sa imi schimb geamurile,.Oscilez intre geamuri georgiene (ca necesita mai putin dressing) si geamuri cu jaluzele intre ele. Ma gindesc insa ca cele cu jaluzele nu or sa fie pe placul tuturor si o sa fie greu sa vind casa. Fetele de la servici, 2 au spus ca ar cumpara casa cu jaluzele, 3 au spus ca nu. Voi ce ziceti?

Va pun o poza cu amble modele. Ma gasit si usa care imi place. Pun o poza si cu ea.

 

Eu am si georgiene si simple fara nimic. personal imi plac cele simple dar si georgiene sunt ok. cele cu jaluzele nu mi plac de loc.

Imi place usa,imi place manerul e f modern. nu vad bine culoarea...cred ca mi ar place mahogany  si fara geam ( pt privacy)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello voua, la o  [cit] tarzie. 

Mie imi place usa cu totul, si culoare si manerul si geamul, dar nu imi plac geamurile georgiene cum ziceti voi, nu stiam ca asa se numesc. Faina gaselnita cu tija incastrata, dar mie imi place privelistea neobturata. Si acasa, la sufragerie geamul meu este unul singur, o sticla mare. Imi plac geamurile mari, usile cu sticla etc. 

Ieri am stat pe-acasa. La noi in oras au fost multe activitati ptr copii, in fiecare an sunt, dar Alex e deja mare ptr asa ceva, asa ca am facut curatenie si am spalat si geamurile. Dupa-amiaza am fost la sora mea, l-am sarbatorit pe sotul ei, si am baut o bere, eram gata sa adorm.  [berica]  [nani]

Azi am in program cateva sarmalute, maine dimi doar sa le fierb. 

In rest lenevim. Nu mai facem lectii, fiecare citeste ce vrea, eu ma uit la GoT si la The White Princess pe HBO, Alex este pasionata de Anatomia crimei / Body of Proof, Scorpion si NCIS.  [batcap]  [fri] In week-end planuim ceva iesiri prin oras la plimbare, sunt cateva concerte pe la noi. 

Pa. O zi buna, un week-end faina sa aveti.  [flo]  [floare3]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana si mie imi plac geamurile mari, dar din cauza mitzei nu pot pune perdea/jaluzele si se vede in casa ca in brinza, cu geamurile gerogiene e mai putin vizbil, chiar daca tot se vede. Are vecinul de alaturi si se vede mai putin decit la mine, cu geamuri clare si mari. Asta in timpul zilei, ca in timpul noptii tragem draperiile. Mitza nu e interesata de draperii, asa macar astea mi=au ramas intacte! [zirea]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...